Як вивчити корейську мову. Як швидко навчитися корейської мови.

Корейська - один з найпопулярніших мов сьогодні. Для того, щоб її вивчити, досить зрозуміти його логіку і виробити найбільш комфортну тактику і стратегію для його вивчення.
Інструкція
1
Зрозуміти логікуПрежде ніж вивчати мову, потрібно знайти його місце в мовній сім'ї, визначити найближчих родичів і тип мови. Та, як не дивно, читання книг по лінгвістиці істотно полегшує життя людям, які вивчають мови з формою записи, що істотно відрізняється від їх власної. Всім новачкам слід знати, що корейська мова відноситься до тунгусо-маньчжурської групи мов алтайської сім'ї. Це агглютінатівний мову, а значить, пропозиція будується за схемою «підпорядкування - дієслово - об'єкт». Тобто не «Я йду в магазин за їжею», а «Я їжа - бо йду - магазин». Дієслова не відмінюються, іменники не мають роду, але є особливі сполучені закінчення дієслів для того, щоб звертатися до приятелів, матері і батькові, а так же людям старшого віку і високого рангу. Це здається дивним спочатку, але фахівці впевнені, що корейський - один з найлегших мов.
2
Кругова атакаДля того, щоб вивчати будь-яку мову слід, не тільки вивчати теорію, занурюватися в граматику і нарощуючи словниковий запас, але ще й читати, слухати, писати зв'язні тексти і, звичайно, ж спілкуватися. В інтернеті існує безліч безкоштовних ресурсів на допомогу любителям корейської мови. Так, наприклад, ресурс http://www.lingq.com/пропонує тексти, подкасти на корейській мові для учнів самих різних рівнів - від beginner до advanced. Користувач мережі читає текст, одночасно слухає його, запам'ятовування вимова носія мови та «Лінк» нові слова. З слів можна скласти картки, скачати їх, завантажити в мобільний телефон або отримати поштою. Ще одна освітня мережа, де можна вивчати корейську, livemocha.com. Безкоштовний курс передбачає більш п'ятдесяти уроків: теорія, перевірочні вправи, вікторини та два завдання, які перевіряють носія мови - усне і письмове. Ввічливість і повага - це два стовпи, на яких грунтується вивчення мови в освітній інтернет-мережах.
3
Серйозна подготовкаЕслі студенту, вивчаючому корейську мову, потрібен сертифікат чи впевненість у тому, що з ним займаються найкращі викладачі, то варто записатися на безкоштовні курси корейської мови при Культурного Центру Посольства Республіки Корея: http://russia.korean- culture.org/welcome.do А ще навчитися корейському безкоштовно можна в мовній школі Вон Гван http://www.wonkwang.ru/. Там же можна скачати безкоштовні аудіокурси і придбати навчальну літературу. Крім того, корейський вивчають на курсах в МЗС і на кафедрах в РДСУ, РДГУ, МГИМО, ІСАА та інших. Ці навчальні заклади готують професійних студентів-корееведа.
Зверніть увагу
В корейській мові виділяють шість діалектів, а в лексиці зустрічаються історично корейські слова і вирази, запозичені з японського, китайського, монгольського, чжурчженьского, маньчжурського, санскриту, і навіть російської та англійської мов.