Як склеїти дві фотки.

У сучасному світі з'являються все нові і нові програми, які можуть бути цікаві у використанні. Серед них є безліч таких, які прекрасно підходять для ретуші фотографій і дозволяють при цьому, наприклад, склеїти дві фотографії або дві картинки.
Вам знадобиться
  • - програма для ретуші фотографій,
  • - фотографії або картинки, які треба склеїти.
Інструкція
1
Почніть, звичайно ж, з відкриття фотографій або картинок, які потрібно склеїти. Для початку відкрийте в одному вікні відразу кілька фотографій. Для цього відкрийте їх окремо в обраній вами програмі (використовуючи для кожної своє власне вікно). Після цього в одному з вікон правою кнопкою натисніть по фотографії/картинці, виберіть режим Duplicate layer (Дублювати шар). У вікні в випадаючому списку виберіть документ з вашою фотографією/картинкою.
2
Додайте за допомогою інструменту переміщення (Move Tool) (V) картинки так, щоб вони знаходилися на одному рівні. Поєднуйте їх так, як би згодом ви хочете бачити їх об'єднаними.
3
Виділіть верхній шар і клацніть по піктограмі Add Layer Mask (додати маску шару).
4
Зруште верхній шар трохи вниз (знову ж Move Tool), для того, щоб процес був трішечки легше і простіше. Надалі це зможе допомогти визначити довжину градієнта для вашої маски.
5
Виберіть gradient tool (Заливка градієнтом) (G) .Прічем, настройки градієнта повинні бути наступними: Mode - normal, Opacity - 100%, натиснути треба на найперший квадратик з 5. Після клікніть на краєчку верхньої картинки, затисніть клавішу Shift, і проведіть горизонтальну лінію від початку верхньої картинки, до кінця нижньої.
6
Зробіть лінію градієнта трошки коротше для додання різкості і примечательности ваших фотографій/картинок. Після цього сумістите фотографії/картинки, піднявши верхню з них. Бажано після цього злити шари, але це не є обов'язковим. Якщо ви будете дотримуватися всі кроки, які були викладені вище, і виконувати їх акуратно, не поспішаючи і будете націлені на хороший результат, у вас обов'язково вийде якісна робота.