Як зробити лопать.

Якщо у вас вже є свій вітрогенератор, пора зробити для нього лопаті. До речі, саморобні лопаті для вітряка практично нічим не поступаються заводським. Спочатку ви дізнаєтеся про те, як зробити лопаті, а до кінця читання статті ви вже будете знати, як ці лопаті з'єднати в гвинт вітрогенератора.
Інструкція
1
Виріжте спочатку заготовку для лопаті з дерева. Дивіться, щоб на заготівлі не було сучків і інших дефектів, які знижують міцність матеріалу. Далі близько підстави лопаті зробіть на ній надпил під невеликим (гострим) кутом.
2
обстрогать заготовку приблизно до тих пір, поки не додасте їй потрібну для лопаті форму. Відпиляєте все зайве, щоб полегшити собі подальшу роботу із заготівлею. Потім обстрогать заготовку знову, приводячи форму лопаті і її профіль до ідеального виду.
3
Залишилося обробити поверхню лопаті за допомогою наждачного паперу (спочатку великої, потім найдрібнішої). Лопать готова. Тепер виконайте всі перераховані вище операції ще з двома заготовками.
4
Лопаті готові. Тепер потрібно зробити два кріплення, щоб зібрати лопаті в гвинт. Зробіть креслення кріплення, перенесіть його на пластину з металу. Тепер виріжте заготовку за допомогою болгарки. Якщо болгарки ні, випиляєте заготівлю ножівкою по металу.
5
Бічні краї всіх трьох виступаючих частин заготовки, на яких будуть закріплюватися лопаті, загніть перпендикулярно площині кріплення. В іншому випадку, лопаті триматися не будуть. Тепер виконайте отвори в кріпленні і в лопатях. Необхідно зробити по парі отворів на кожну лопать і на кожну відповідну частину кріплення.
6
Тепер зробіть таким же способом другий такий самий кріплення, приміряйте його до лопат і просвердлите в ньому отвори. Приєднаєте лопаті до одного кріпленню і накрийте їх другим. На закінчення міцно з'єднайте всі частини за допомогою довгих, потужних гвинтів, закрутивши гвинти якомога міцніше. Все, гвинт для вітряка готовий.