Як знайти зниклих собак.

Пропажа собаки - це справжня трагедія для люблячого господаря. Вся діяльність власника направляється на пошуки заблукалого тварини. У такій ситуації важливо не розгубитися, а скласти план дій, щоб розумно розподілити сили і час.
Вам знадобиться
  • - фотографія вашої собаки.
Інструкція
1
Надрукуйте оголошення з фотографією вашої собаки, описом її прийме, клички, статі і віку. Вкажіть місце, де ви її востаннє бачили, і час пропажі. Також вкажіть ваш номер телефону або адресу. Розклейте оголошення на стовпах, зупинках, під'їздах вашого району.
2
Подайте оголошення про зникнення тварини в газету і, якщо дозволяють кошти, на телебачення.
3
Розмістіть інформацію про зниклого собаку на місцевих форумах. Якщо ви зареєстровані в соціальних мережах, то виставите там фотографію вашої тварини з тією ж інформацією, яку давали в оголошенні. Відзначте на фотографії всіх своїх друзів, зробіть так, щоб її побачило якомога більшу кількість людей.
4
Ви можете призначити матеріальну винагороду за знаходження вашого улюбленця.
5
Переглядайте інформацію в газетах та інтернеті про бездомних тварин. Можливо, хтось вже знайшов вашу собаку і тепер розшукує її господаря.
6
Постійно носіть фотографію собаки з собою для того. Показуйте її бабусям, що сидять біля під'їздів, мамам з дітьми, двірникам, листоношам. Можливо, вони бачили вашого пса.
7
Зверніться по допомогу до інших господарів собак, причому навіть незнайомим. Вони обов'язково відгукнуться на ваше прохання.
8
Декілька разів на день відвідуйте місця, в яких ви зазвичай гуляли з твариною. Можливо, ви знайдете його там. Крім того, за вашим свіжих слідах заблукала собака зможе знайти дорогу додому.
9
Дізнайтеся адреси і телефони притулків для тварин, ветеринарних пунктів, клінік екстреної допомоги, установ з нагляду за бездомними тваринами. Регулярно обдзвонювати і відвідуйте їх.
10
Постарайтеся залучити до пошуків членів сім'ї та друзів. Це важливо для того, щоб не втратити час. Поки ви будете оглядати місця, в яких ви вигулювали собаку, вони можуть займатися поширенням оголошень, опитуванням людей, дзвінками в клініки.