Як зробити книгу побажань. Як зробити вручну книгу побажань.

Книга побажань або весільна книга - це оригінальний і романтичний спосіб зберегти пам'ять про всіх запрошених гостях, які були присутні на важливому для вас дні, наприклад, весіллі. Книга являє собою незвичайно прикрашений альбом, в якому кожен гість зможе залишити свої побажання молодятам. Книга побажань може бути приурочена не тільки до весілля, але і до інших важливих подій у вашому житті, наприклад, до народження дитини або ювілею батьків. Якщо хочете, щоб ваша книга була унікальною - зробіть її своїми руками.
Інструкція
1
Для виготовлення книги побажань вам знадобитися: альбом для фотографій «під куточки», клей, декоративний папір, тканину, накладні елементи, міцна атласна стрічка для скріплення, циганська голка, ножиці, фарби і лінійка. Ви також можете використовувати фотографії з домашнього архіву. Декорувати книгу можна блискітками, мереживами, намистинами, бісером, стразами і квітами.
2
Почніть оформлення книги з обкладинки. Її можна обернути красивою подарункової папером або переливається атласною тканиною. Зверху прикрасьте стрічками і намистинами або декоративними елементами. Можна на обкладинці просто зробити красиву напис «Книга побажань» і вклеїти свою фотографію. Якщо у вас не дуже хороший почерк, то наберіть напис на комп'ютері і потім роздрукуйте.
3
Наступний крок - оформлення внутрішніх аркушів. Кожну сторінку по кутах прикрасьте штампами, завитками або вигадливими малюнками. Центр аркуша разліних, щоб гостям було зручніше залишати свої записи та побажання. На кожній сторінці напишіть красивими крученими буквами свої ініціали.
4
Крім того, книгу побажань можна розділити на своєрідні глави: привітання, вірші, поради. На початку кожного розділу для прикладу самі напишіть вірш або рада, можна прикласти вирізку з журналу або фотографію.
5
На останньому аркуші напишіть подяку всім гостям, які взяли участь у заповненні книги. Його теж цікаво оформите декоративними елементами. Листи скріпіть красивою міцної шовкової стрічкою.
Корисна порада
Книгу побажань можна зробити в будь-якому стилі: морському, в оформленні з мережив, шовку і намистин, прикрашену квітами, стрічками та метеликами або сердечками і купідонами, все залежить виключно від ваших уподобань і фантазії. Буде ідеально, якщо колірна гамма книги співпаде із загальним оформленням торжества.