Як створити мережу "точка-точка".

Можна кількома різними способами об'єднати дві локальні мережі. Обраний варіант залежить від ваших потреб, а також від пристроїв, за допомогою яких були створені дані мережі.
Вам знадобиться
  • Мережеві кабелі.
Інструкція
1
Припустимо, вам необхідно об'єднати дві локальні мережі, побудовані за допомогою бездротових Wi-Fi маршрутизаторів. Тобто у вас є дві точки доступу Wi-Fi і дві кабельні підмережі.
2
Для початку проаналізуйте можливості ваших маршрутизаторів. Справа в тому, що більшість подібних пристроїв не можуть одночасно працювати з двома бездротовими мережами. Тобто ви не можете підключити Wi-Fi обладнання до існуючої точки доступу і, одночасно з цим, створити нову бездротову мережа .
3
У цьому зв'язку найрозумніше з'єднувати маршрутизатори за допомогою мережевого кабелю. Найімовірніше, один з них буде підключений до інтернету. Здійсніть проводовий зв'язок маршрутизаторів наступним чином: один кінець мережевого кабелю підключіть до порту Internet (WAN) обладнання, що має доступ до інтернету, а другий - до порту Ethernet (LAN) іншого маршрутизатора.
4
Якщо зв'язок з сервером провайдера у першого устаткування вже встановлена, то просто переконайтеся в активності функції DHCP.
5
Найімовірніше, бездротова точка доступу теж вже існує. Підключіть до другого маршрутизатора ноутбук або комп'ютер, використовуючи для цієї мети роз'єм LAN (Ethernet).
6
Відкрийте настройки даного обладнання. В меню «Налаштування мережі» (Internet Setup) вкажіть порт WAN (Internet) основним каналом прийому інтернет-сигналу.
7
Відкрийте меню "Налаштування бездротової мережі» (Wireless Setup). Для зручності використання загальної мережі рекомендують задавати однакові настройки для обох бездротових точок доступу. Змініть параметри даної мережі, щоб вони відповідали налаштуванням першого маршрутизатора.
8
На жаль, немає ніякої гарантії, що ноутбуки, підключені до різних бездротових точок доступу, будуть пов'язані між собою єдиною мережею. Тому загальні файли краще зберігати на комп'ютерах, з'єднаних з маршрутизаторами кабелями.