Як зберегти квіти.

Відчуття свята завжди хочеться зберегти надовго. Квіти - невід'ємний атрибут будь-якого свята, особливо якщо це свято стосується жінки.
Інструкція
1
Коли принесете букет додому, відразу видаліть все листя, які будуть нижче лінії води. Це дозволить запобігти помутніння води і гниття органічних залишків. Приберіть і все зайве листя, які будуть випаровувати багато вологи. Особливо цього потребують троянди і хризантеми.
2
Стебло кожної квіткової гілки підставте під струмінь холодної води і зріжте по косою. Це потрібно робити під водою, щоб всередину стебла не влучили повітряні пробки, які завадять воді надходити до квітки. Якщо гілки з твердою корою, наприклад гілки бузку, мімози, троянди, то потрібно зняти 5 см кори і трохи розплющити стебло молотком.
3
Кінці квітів, що виділяють молочний сік необхідно на кілька секунд опустити в окріп, щоб сік не закупорив виводять отвори. Деякі швидко припікають зрізи запальничкою і соскабливают корочку з запеченою соку.
4
Вода для квітів повинна бути досить прохолодна. Ваза, в яку ставлять квіти, повинна бути повністю наповнена. Якщо ж вам подарували гербери, то для них достатньо 1/3 води, адже щоб уникнути гниття занурювати повністю стебло гербери в воду не можна. Міняти воду потрібно регулярно раз в день. Рослини з великими листками потрібно обприскувати водою.
5
Зрізані квіти не можна ставити під сонячні промені і на протяг. Поставте їх на полицю, на якій досить тіні і прохолоди. Не ставте поряд з квітами фрукти, бо вони виділяють газ дозрівання - етилен, який швидко призведе букет до в'янення.
6
На ніч квіти бажано загорнути в мокру папір, або помістити в ванну, або відро. Пам'ятайте, що у гербери і тюльпана дуже ніжні стебла, тому намагайтеся не пошкодити їх.