Як назвати фотостудію. Як назвати салон фотосалон.

Назва фотостудії - один з ключових елементів її майбутнього успіху. Щоб вибрати оптимальний варіант, досить знати декілька правил і тонкощів нейминга. Шукайте нове, яскраве, виразне і разом з тим просту назву.
Вам знадобиться
  • Словники (тлумачний, фразеологічний, синонімів, іноземних мов).
Інструкція
1
Щоб правильно назвати фотостудію , потрібно знати основи нейминга і володіти живим воображеніем.Ізучіте конкурентів і складіть список вже зайнятих назв. Постарайтеся уникати цих слів при розробці власного бренду, щоб не вводити в оману майбутніх клієнтів. Вирішіть для себе, будете ви використовувати вже існуючі слова або винаходити щось нове (як, наприклад, Pentium). Назва фотостудії повинно бути одночасно новим на ринку, і в той же час точно відповідати наданих послуг.
2
Проаналізуйте свою цільову аудиторію і складіть загальний портрет клієнта. Наприклад: чоловік/жінка, 22-35 років, з вищою освітою і середнім рівнем доходів. Залежно від віку та соціального становища необхідно буде вибрати тип назви фотостудії - більш консервативний або, навпаки, провокаційний. Подумайте, чи доречно використання іноземних слів, чи буде таку назву зрозуміло потенційному клієнтові.
3
Визначившись з типом назви, можна приступати до самої відповідальної частини - підбору/пошуку потрібного слова. Тут, крім власного словникового запасу, варто вдатися до різних словників - починаючи від тлумачних, фразеологічних, словників синонімів і закінчуючи іноземними. Слідкуйте за тим, як назва буде звучати в різних склонениях (як проїхати в «Фотосвіт», замовлення в «Фотосвіт» можна зробити, у «Фотосвіт» немає конкурентів і т.д.) Зверніть увагу на Фоносемантика назви (його «звучання») - воно не повинно бути відразливим, дратівливим слух. Пам'ятайте, що назва фотостудії - її це «візитна картка» компанії, з якої починається її шлях на ринку.
Зверніть увагу
Постарайтеся не використовувати цифри в назві, уникайте занадто довгих і труднопроизносимих слів.
Корисна порада
Шукайте короткі, гучні слова, що відображають суть послуг. Одночасно з цим прагнете уникати найочевидніших асоціацій.