Як мити штучне волосся. Як часто миють штучне волосся.

Зараз будь-яка дівчина всього за один день може придбати густі і довгі волосся , завдяки новітнім перукарським технологіям. Однак навіть таку штучну красу необхідно щодня підтримувати.
Інструкція
1
З штучними нарощеними волоссям намагайтеся звертатися якомога бережней. Гребінець вибирайте з натурального матеріалу, найкраще дерев'яну. Зуби мають бути не занадто часті і без кульок. Самі волосся розчісуйте не частіше двох-трьох разів на день.
2
Штучні волосся не можуть отримувати харчування з організму. А значить, вони потребують додаткового догляду. Засоби придбайте в аптеці, причому для цих цілей чудово підійдуть такі, якими ви звикли балувати натуральне волосся. Щодня наносите живлять і зволожуючі засоби. Крім того, фахівці рекомендують кожен місяць проводити спеціальний салонний догляд.
3
Мити штучне волосся в домашніх умовах можна тільки м'яким шампунем. Рівень pH повинен бути нейтральним. Після миття обов'язково використовуйте бальзам ополіскувач. Коли будете наносити маски і бальзами, то стежте за тим, щоб на капсулу не потрапляють засіб. Не допускайте тривалого контакту шампуню з нарощеними волоссям. Оптимальний час - не більше двох хвилин. При митті намагайтеся зберегти структуру волосся, чи не путати їх між собою, щоб потім не пошкодити.
4
Чи не мийте нарощене волосся шампунем для сухого волосся, а також занадто гарячою водою. Не лягайте спати з сирої головою. В іншому випадку на ранок шевелюру неможливо буде розчесати. Нарощене волосся, втім, як і натуральні, розчісувати починайте від самих кінчиків. Потім поступово переміщайтеся все вище до коріння.
Корисна порада
Самий підходящий і своєчасний догляд штучне волосся можуть отримати тільки у перукаря-професіонала. Безпосередньо після процедури нарощування проконсультуйтеся зі своїм майстром з приводу різних засобів для миття та догляду в домашніх умовах. Чим грамотніше ви будете доглядати за нарощеними волоссям, тим довше вони будуть приносити вам і оточуючим радість від краси зачіски.