Як виїхати на Кубу.

На землі є багато країн, популярних у туристів, і Куба серед них займає далеко не останнє місце. Потрапити туди можна різними способами, для цього необов'язково оформляти тури в агентствах. Є й інші методи, що дозволяють відкрити для себе цей приголомшливий острів, що втілює в собі все саме суперечливе, що тільки може бути - неподільну свободу і закріпачення.
Інструкція
1
Скористайтеся звичайним варіантом, якщо немає бажання або можливості шукати обхідні шляхи. Розшукайте що викликає довіру туристичне агентство і виберіть відповідний тур. Сьогодні існує величезна кількість різноманітних пропозицій, що відрізняються за тривалістю перебування на острові, програмі екскурсій і багатьом іншим параметрам. Це достаток гарантує, що ви підберете оптимальний для себе варіант.
2
Відкрийте записну книжку (або перевірте таку в телефоні) і продзвоните друзів, які вже були на Кубі. Задійте і тих своїх знайомих, які не були на острові: достатньо просто запитати, можливо, у них були знайомі, які відпочивали в тій країні. Всі ці дзвінки покликані послужити однієї мети - знайти, чи немає серед вашого оточення або оточення ваших родичів, товаришів і колег людей, які знайомі з кубинцями і могли б допомогти вам влаштувати поїздку з їх посередництвом.
3
Знайдіть товариша з Куби, який був би радий взяти участь в програмі по обміну. Її суть полягає в тому, що в той час, в яке ви живете в його родині, він проживає у вашій. Такі програми сьогодні досить поширені і діють офіційно, однак ви можете спробувати знайти таку людину і самостійно. Пошукайте на сайтах, присвячених таким поїздкам, - ви зустрінете там безліч людей, які подорожують цим способом і вже побували не в одному куточку світу. Запитайте у них ради, і крім організації поїздки на Кубу ви також отримаєте величезну кількість цінних відомостей з правил поведінки за кордоном.
4
Знайдіть людей з Куби, які їдуть в іншу країну на постійне місце проживання і здають квартиру. Це досить складний варіант, так як непросто переконати людей, що саме ви заслуговуєте довіри, але проте така можливість виїхати на Кубу і прожити там досить тривалий термін також існує і вимагає значно менших витрат у порівнянні з оплатою послуг туристичного агентства. Не забудьте перевірити, що у вас є діючий закордонний паспорт і є в наявності всі документи.