Як відновити номер на сімку. втратила сімку, Як відновити номер.

При втраті або крадіжці телефону доводиться розлучитися не тільки з ним, а й з SIM-картою. Зрозуміло, що телефонну книгу, якщо ви не зробили її резервну копію, після цього не повернути. А от не втратити сам номер , а то і гроші не рахунком, цілком можливо. Для цього достатньо одного дзвінка.
Інструкція
1
Якомога швидше зателефонуйте в службу підтримки свого оператора з будь-якого іншого телефону. Чим раніше ви це зробите, тим менша ймовірність, що викрадачі встигнуть витратити кошти з рахунку SIM-карти. Особливо важливо поспішити в тому випадку, якщо у вас постоплатний тариф або телефон загублений за кордоном, оскільки особи, які заволоділи апаратом, можуть ввести вас в значний борг. Хоча в роумінгу дзвінок в службу підтримки дуже доріг, витрати все одно можуть виявитися багаторазово нижче яким запобігли таким чином потерь.Номера служб підтримки клієнтів у основних російських операторів наступні: МТС - 0890, 8800333 0890; Білайн - 0611, (495) 974- 8888; Мегафон - 0500, 8800 33 0500; Скайлинк - 000, (495) 973-73-73.
2
Дзвінки на короткі номери можуть проводитися тільки всередині мережі відповідного оператора і безкоштовні при знаходженні в домашньому регіоні. Подзвонити на номер в коді 800 можна безкоштовно з будь-якого проводового або стільникового телефону в будь-якому місті Російської Федерації. Дзвінок на номер в коді 495 тарифікується аналогічно дзвінку на будь-який міський номер в Москві. У роумінгу за розмову доведеться заплатити у всіх трьох випадках.
3
Якщо ви телефонуєте з міського телефону, переведіть його у тоновий режим. Слідуючи підказкам автоматичного інформатора, натискайте клавіші, поки не вийдіть на режим з'єднання з консультантом. Дочекайтеся його відповіді і повідомте, що ваш телефон вкрадений або загублений, і що ви хочете заблокувати SIM-карту. Продиктуйте йому номер і свої паспортні дані. Отримавши цю інформацію, консультант заблокує картку і повідомить вам, в якому офісі отримати нову. Її видача зазвичай проводиться безкоштовно.
4
Якщо ви перебуваєте в роумінгу, не поспішайте достроково брати зворотний квиток, щоб отримати нову SIM-карту в рідному місті. Вона чекатиме вас в офісі стільки, скільки буде потрібно.
5
Отримавши нову карту і переконавшись, що вона працює в новому телефоні, знайдіть будинку упаковку від викраденого апарату, якщо вона збереглася. На ній зазначений серійний номер апарату - так званий IMEI. Зверніться до міліції, повідомивши модель телефону, його номер, а також номер IMEI при наявності у вас такого. Обов'язково скажіть, що ви відновили SIM-карту, і що стара більше не працює. Ймовірність того, що телефон знайдуть, порівняно мала, але вона є, і тому нехтувати такою можливістю не варто.