Як переробити балкон.

Виникла необхідність обзавестися робочим місцем або просто усамітнитися, але простір малогабаритної квартири чи дозволить? В цьому випадку можна використовувати площу балкона . На перший погляд може здатися, що на лоджії особливо не розвернутися, проте це зовсім не так. Якщо докласти трохи зусиль і частку старань, на території балкона непогано розміститься затишний кабінет.
Вам знадобиться
 • - пластикові вікна,
 • - ламінат,
 • - пенофол,
 • - Піноплекс,
 • - гіпсокартон,
 • - грунтовка,
 • - кисть,
 • - саморізи,
 • - дриль,
 • - шуруповерт,
 • - дерев'яні лаги,
 • - монтажна стрічка,
 • - металеві куточки.
Інструкція
1
Для початку звільніть простір балкона. Винесіть всі предмети меблів, зніміть зі стін, якщо такі є, полки з усім їх вмістом. Якщо стіни обшиті вагонкою, демонтуйте її.
2
Замініть вікна. Визначтеся з вибором типу скління і матеріалами, з яких воно буде виконано. Для скління балкона краще використовувати вікна ПВХ, оскільки вони не пропускають підтала сніг і дощ і допомагають зберегти тепло, що в умовах лоджії досить актуально. Зверніть увагу на конфігурацію і профіль вікон. Для балкона варто вибрати подвійний склопакет і 70-й профіль. Так тепло збережеться ефективніше. В цілях економії місця на балконі рекомендується використовувати вікна на рейковому ходу. Якщо ж ви віддаєте перевагу вікнам, що відкривається поворотно відкидним способом, врахуйте, що одна велика віконна секція при відкриванні займають багато простору. Доцільніше зробити відкриваються дві секції.
3
Зміцніть підвіконня. Просвердлите парапет наскрізь і вставте в отвір прут з металу з різьбленням з двох кінців. При закріпленні металевих куточків затягніть його гайками з обох сторін.
4
Тепер настає етап утеплення стін балкона. Стіну суміжну з кімнатою, зрозуміло, утеплювати не потрібно, оскільки від неї буде надходити тепло. Належить утеплити парапет, бічні стінки, стеля та підлога балкона.
5
Вибираючи утеплювач, зверніть увагу на всі плюси і мінуси того чи іншого. Він не повинен піддаватися впливу вологості, накопичувати конденсат, виділяти токсичні пари, служити приманкою для гризунів і комах-паразитів і бути пальним. Неодмінно має містити велику кількість повітря, бути міцним і довговічним, володіти вітро-, гідро- та звукоізоляційні властивості. Всіма цими якостями володіє пенофол, покритий шарами алюмінієвої фольги з двох сторін.
6
Проклейте всі кути, щілини і стики на стінах балкона самоклеющейся герметичній стрічкою. На стіни прибийте дерев'яні лаги. Пришийте на лаги перший шар пенофола товщиною 4 см, щоб створити повітряний прошарок. Приробити поверх цього шару листи пеноплекса товщиною 2 см. Завершіть шаром пенофола товщиною 1 см. Пришиваючи верстви утеплювача, використовуйте притиски з пластику або коркового дерева з отвором під саморізи. Це потрібно, щоб утеплювач добре тримався і не був пошкоджений при монтажі. Подібним чином утеплите стелю.
7
В останню чергу утепляйте підлогу. Прокладіть його шаром пенофола, покрийте ламінатом, закріпіть плінтусом. Після утеплення обшийте стіни гіпсокартоном. До стелі теж прикрутите листи гіпсокартону. Перед фарбуванням або поклейкой шпалер поверхню гіпсокартону заґрунтуйте.
Корисна порада
На балконі можна розмістити компактну стільницю, трансформовану у велику робочу поверхню, навісити полиці і встановити шафку.