Як створити підключення до інтернету по мережі.

Для багатьох користувачів, які створили будинки власну локальну мережу, різко стоїть питання забезпечення загального доступу до інтернету з усіх пристроїв в мережі. Сучасні технології дозволяють без зусиль налаштувати таке підключення .
Вам знадобиться
  • Мережеві кабелі, мережевий концентратор (свіч).
Інструкція
1
Виберіть підходящий комп'ютер. Врахуйте, що до нього необхідно буде підключити додатковий мережевий адаптер. У даній ситуації краще не використовувати перехідники USB-LAN, а встановити повноцінну PCI-пристрій.
2
Підключіть вибраний комп'ютер до інтернету. Налаштуйте дане підключення відповідно до рекомендацій провайдера.
3
Далі починається найцікавіше. Якщо до складу мережі будуть входити тільки два комп'ютери, то з'єднайте їх між собою кабелем. Якщо таких ПК буде більше, то придбайте мережевий концентратор (свіч) і підключіть до нього всі ПК, включаючи перший.
4
Відкрийте властивості підключення до інтернету на головному комп'ютері. Виберіть вкладку «Доступ». Знайдіть пункт «Дозволити іншим комп'ютерам мережі використовувати підключення до інтернету даного ПК». Активуйте його.
5
Відкрийте властивості мережевого підключення. Задайте для другого мережевого адаптера статичний IP-адресу, наприклад 48.48.48.1. Налаштування першого комп'ютера на цьому закінчена.
6
Тепер необхідно налаштувати мережеві адаптери інших комп'ютерів, щоб вони отримували доступ до інтернету. Відкрийте настройки мережевого підключення і перейдіть до властивостей протоколу TCP/IP.
7
Задайте для даної мережевої карти статичний IP-адресу формату 48.48.48.H. Природно, H знаходиться на проміжку від 2 до 250.
8
Для пунктів «DNS-сервер» і «Основний шлюз» задайте значення, рівне IP-адресою головного комп'ютера.
9
Проведіть настройку інших комп'ютерів, як це описано в двох попередніх кроках. Природно, кожен раз міняйте значення параметра H.
Все більша кількість користувачів задаються метою налаштувати загальний доступ до інтернету для всіх комп'ютерів однієї локальної мережі. Для здійснення поставленої задачі існує кілька різних методів.
Вам знадобиться
  • мережеві кабелі, мережевий концентратор.
Інструкція
1
Давайте розглянемо приклад створення і налаштування локальної мережі із загальним доступом в інтернет з використанням мережевого концентратора. Варіант з маршрутизатором нам не підходить, тому що придбання даного обладнання спочатку розраховане на майбутню настройку підключення до інтернету.
2
Придбайте додаткову мережну карту. Встановіть її в один з комп'ютерів, що входять до складу локальної мережі. Поставтеся до вибору цього ПК з усією серйозністю. Справа в тому, що даний комп'ютер буде виконувати функції маршрутизатора, отже, він повинен володіти достатньою для цього потужністю. Крім цього, вимкнувши цей ПК, ви обірвете з'єднання з інтернетом для всієї мережі.
3
Налаштуйте з'єднання з інтернетом на вибраному вами комп'ютері. Якщо ви не можете зробити це самостійно, то попросіть вам допомогти фахівців технічної підтримки.
4
Для підключення комп'ютера до мережного концентратора використовуйте другий адаптер. Тепер ви отримали локальну мережу, один з комп'ютерів якої підключений до інтернету. Перейдіть до властивостей даного підключення. Відкрийте вкладку «Доступ». Активуйте пункт, який відповідає за дозвіл використання цього з'єднання з інтернетом іншими комп'ютерами локальної мережі.
5
Другий мережевий адаптер повинен автоматично отримати IP-адресу 192.168.0.1. Якщо цього не сталося, то введіть ці настройки самостійно.
6
Налаштування першого комп'ютера на цьому завершена. Перейдіть до іншого ПК. Відкрийте властивості мережевого адаптера, підключеного до концентратора. Перейдіть до налаштувань протоколу TCP/IPv4. Задайте статичний (постійний) IP-адресу, значення якого буде 192.168.0.N. Число N повинно бути менше 250.
7
Знайдіть поля «Бажаний сервер DNS» і «Основний шлюз». Заповніть їх значенням IP-адреси першого комп'ютера.
8
Здійсніть настройку залишилися комп'ютерів так, як це описано в двох попередніх кроках. Природно, число N має різнитися для кожного ПК.