Як змінити іконки iPhone. Як зробити іконку айфоне.

Рано чи пізно стандартні іконки на робочому столі iPhone починають набридати. В інтернет викладено безліч різних іконок для смартфона. Їх заміну можна здійснити за допомогою відповідних утиліт, що дозволяють управляти файловою системою пристрою.
Вам знадобиться
  • - iPhone Explorer, iPhone Folder або iPhone Browser;
  • - Summer або Winter Board.
Інструкція
1
Скачайте програму iPhone Explorer з офіційного сайту і встановіть її на комп'ютер за допомогою iTunes. Утиліта дозволяє бачити файлову систему телефону і виробляти з нею певні дії.
2
Скачайте необхідний набір іконок для додатків з мережі інтернет. Найкраще завантажувати такі файли з форумів, присвячених пристрою. Там же часто до кожного набору додається повна інструкція по установці, тому деякі файли мають нестандартне розширення або мають свої особливості. Файл іконок для iPhone зазвичай має розширення .png".
3
Підключіть телефон до комп'ютера. Перейдіть в папку, де розташоване встановлений додаток, у якого потрібно замінити іконку («/Apps/название_приложения.app/название_приложения.app.app»).
4
Знайдіть файл з ім'ям, схожим на «Icon@2x.png"» (у випадку з iPhone 3GS файл буде називатися Icon.png"). Замініть його завантаженої іконкою. Для смартфона iPhone 4 іконка повинна мати розмір 114х114 пікселів, у той час як зображення додатків в 3GS і більш ранніх моделях мають дозвіл 57x57.
5
Перезавантажте телефон. Іконки встановлені.
6
В AppStore також існує безліч програм, які дозволяють змінити тему оформлення смартфона і змінити іконки. Найбільш поширеними є прості програми Summer Board і WinterBoard, які дозволяють за допомогою власних налаштувань завантажити потрібні теми оформлення через офіційні дзеркала і встановити їх безпосередньо з телефону. За зміну іконок відповідає пункт «Theme Icons» вікна програми. Після установки відповідного перемикача в положення «ON» іконки автоматично заміняться на зображення з обраної теми.
Зверніть увагу
Замінити іконки зазначеним методом можна тільки для додатків, встановлених через AppStore. У стандартних програм замінити іконки не вийде без втручання в систему.
Корисна порада
Крім iPhone Explorer досить зручним файловим менеджером вважається iPhone Browser і iPhone Folders. Робота з ФС телефону через них здійснюється аналогічним чином.
Зовнішній вигляд операційної системи Windows 7 дещо незвичний, і багатьом користувачам не до вподоби великий розмір іконок робочого столу і величезна панель задач, що закриває значну частину екрана. Але Windows 7 дозволяє змінити розмір іконок на робочому столі, на панелі завдань, а також в будь-якій папці Провідника Windows.
Інструкція
1
Для зміни розмір а іконок на робочому столі потрібно покрутити коліщатком мишки, утримуючи затиснутою клавішу Ctrl на клавіатурі. Ви здивуєтеся, яких розмір ов можуть бути іконки!
2
Щоб виконати те ж дію для іконок в папках Провідника, відкрийте будь-яку папку і клацніть на кнопці «Змінити уявлення», яка знаходиться в правому верхньому куті вікна, і встановіть значення «Звичайні значки». Тепер можна покрутити коліщатко миші, затиснувши клавішу Ctrl, щоб змінити розмір іконок.
3
Для зміни іконок панелі завдань, клацніть на її вільної області правою кнопкою миші і виберіть «Властивості». У діалоговому вікні, на вкладці «Панель завдань» встановіть прапорець «Використовувати маленькі значки» і натисніть «ОК». Панель завдань прийме звичний вигляд, а значки стануть значно менше.