Як зробити фінгер-ролики самому. Як зробити фінгерборд самому.

У наше століття високих технологій велика частина життя, в тому числі і розваги, перемістилися в комп'ютер, навіть дитячі ігри компьтерізіровани. Незважаючи на це, залишаються маленькі (в прямому і переносному сенсі) забави, як, наприклад, фінгер- ролики.
Вам знадобиться
 • -Щільна, добре гнеться картон;
 • -ізолента;
 • -лак для нігтів;
 • -супер-клей;
 • -товстої нитки.
Інструкція
1
Легенда свідчить, що їх винайшов звичайний хлопчисько, якого батьки не пустили в парк покататися на роликах з друзями. У домашніх умовах він зробив крихітні копії справжніх роликових ковзанів і розважався тим, що імітував роллерские рухи пальцями рук. Смог він, значить, і ви зможете зробити фингер-ролики самі.
2
Виріжте з картону два овалу, які служитимуть підошвою вашим роликам. Потім виріжте два однакових прямокутника. Їхнього боку в довжину повинні бути рівні половині окружності підошви, а в ширину - висоті черевика, яку визначаєте ви, відповідно до довжини ваших пальців, але не вище першого суглоба. Склейте ці частини наступним чином: зігніть прямокутник півколом і ребро довгою боку прикріпіть вздовж півкола овалу.
3
Тепер виріжте чотири довгих і вузьких прямокутника, зріжте у кожного по одному кутку. По суті це будуть боковини черевик. Прикріпіть їх найдовшим ребром перпендикулярно підошві від середини задника.
4
Зрізані кути повинні опинитися попереду. Між цими довгими пластинами ззаду і спереду повинно залишитися відстань приблизно 2 мм. Для шкарпеток черевик виріжте дві тонкі смужки і посадіть їх на клей з внутрішньої сторони черевика. Підйом закрийте підходящими за формою заготовками з картону.
5
Тепер займіться колесами. З того ж картону виготовте 4 вузькі планки у всю довжину підошви черевика. В нижніх кутах кожної планки шпилькою проробіть дірочки. На тонкі шурупи надіньте спочатку планки, потім «коліщата» - наприклад, намистини, або будь-який інший відповідний за формою і розміром матеріал, потім другі планки і закріпіть шайбою.
6
Залишилося акуратно приклеїти колеса до черевика, це майже ювелірна робота. Ваші фингер-ролики готові. Можете їх прикрасити за допомогою лаку для нігтів, а з ниток зробити шнурки.
А ви знаєте, що кататися на роликах можна за допомогою всього двох пальців на руці? Фінгер- роли - вельми забавні аксесуари, мініатюрні ролики для пальців. Але виглядають вони, як справжні! До речі, вам необов'язково витрачати гроші на цю милу іграшку, зробити фінгер- роли можна самостійно.
Вам знадобиться
 • - білий картон;
 • - принтер;
 • - двосторонній скотч;
 • - пластикова картка;
 • - ножиці;
 • - будівельний ніж;
 • - шило;
 • - нитки;
 • - стрижень для авторучки;
 • - дріт;
 • - фломастери.
Інструкція
1
Візьміть білий картон. Перенесіть на нього креслення. Його можна просто роздрукувати на кольоровому принтері. Розміри креслення змінювати не потрібно: під свій пальчик «ролики» можна буде підігнати за допомогою шнурків.
2
Виріжте креслення. Зверніть увагу, різати треба не лише по контуру, але також по червоних лініях. Зігніть креслення по зелених лініях. Зауважте, що синя область на кресленні - місце, куди потрібно приліпити відповідний шматочок двостороннього скотчу.
3
Виріжте з використаної пластикової телефонної картки дві деталі для рами фингер-ролів, приблизна форма рам показана на малюнку.
4
Зробіть коліщатка для фингер-ролів. Візьміть порожній стрижень з-під чорнила для автоматичних ручок і відріжте чотири однакових по товщині деталі. Краще для цього скористатися спеціальним будівельним ножем: якщо будете різати недостатньо гострими ножицями, колеса можуть втратити круглу форму.
5
Шилом проткніть по чотири дірочки в обох заготовках. Між деталями для рами помістіть чотири коліщатка. Простягніть дріт, яка виконуватиме роль осі. Закріпіть її, трохи загнув кінчики з обох сторін.
6
Приробити до «черевикам» готову раму за допомогою двостороннього скотчу.
7
Тепер можна зайнятися декорацією. Розфарбуйте ролики на свій смак, а шнурки можна зробити з ниточок підходящого відтінку. Щоб їх зробити, сплетіть «косичку» з ниток потрібної довжини.
Зверніть увагу
Для шнурків використовуйте нитки товстіший, інакше намучиться, поки прикрасите ними фингер-роли. Можна зробити «косичку» зі звичайних швейних ниток, а можна використовувати пряжу, дивлячись що у вас знайдеться під рукой.Не варто фарбувати ролики фарбами на водній основі: ризикуєте зіпсувати форму «черевика».
Корисна порада
Якщо ні картону, використовуйте сигаретну пачку в якості основи «черевика» .Можно пофарбувати готові фингер-роли з допомогою звичайного лаку для нігтів. Але не беріть блискучі лаки: матові виглядають в даному випадку більш доречно.