Як вивести з організму важкі метали. Як вивести важкі метали з організму.

Важкі метали можуть накопичуватися в рослинах і тварин, якими ми харчуємося. Вони можуть потрапити в наш організм з повітрям, водою, вихлопними газами, тютюновим димом, з побутовою хімією. Ізотопи важких металів осідають на внутрішніх органах, викликаючи різні захворювання.
Інструкція
1
Вживайте в їжу пектиновмісні речовини. Пектин адсорбує на своїй поверхні солі важких металів. Міститься він у овочах, фруктах, ягодах. Буряк містить ще й флавоноїди, що перетворюють важкі метали в інертні сполуки. Крохмаль картоплі, звареної в шкірці, вбирає в себе токсини організму, виводячи їх природним шляхом. Виводять з організму важкі метали морква, гарбуз, баклажан, редис, томати.
2
Вживання яблук, цитрусових, айви, груші, абрикоса, винограду сприяє виведенню отруйних речовин. Ягоди горобини, калини, малини, лохини, журавлини пов'язують в нерозчинні комплекси важкі метали. З'їдаючи брусницю, чорницю, ожину, морошку, терен, ви очищаєте свій організм від накопичених токсичних речовин. Можна вживати мармелад, приготований з цих ягід.
3
Випивайте чай з ромашки, календули, обліпихи, шипшини. Чай з цих трав захищає клітини від проникнення важких металів і сприяє їх виведенню. Масло шипшини і обліпихи також корисно при отруєннях важкими металами.
4
виводяться з організму ізотопи радіоактивного цезію за допомогою щавлю, шпинату, салатів.
5
Приймайте лігнаносодержащіе речовини, які знешкоджують радіонукліди. Вони містяться в рослинах: ялівці, насінні кунжуту і лопуха, в коренях лимонника і елеутерококу. При постійному впливі ізотопів радіоактивних металів рекомендують застосовувати до їди по 40 крапель настоянки аралії, левзеї, родіоли рожевої, женьшеню і пр.
6
Випивайте чай, приготований з трави коріандру (кінза), він виводить ртуть протягом двох місяців. Чотири ложки подрібненої кінзи заваріть літром окропу в неметалевої посуді і пийте, через 20 хвилин.
7
Проводите рисові очисні процедури. Особливо вони рекомендуються людям, зайнятим на шкідливому виробництві. Замочіть ложку рису у воді ввечері і вранці зваріть без солі і з'їжте. Рис виводить з організму токсичні солі металів.
8
Використовуйте відвар вівса для очищення від солей важких металів. Стакан вівса залийте двома літрами води, прокип'ятіть на слабкому вогні 40 хвилин. Випивайте по півсклянки чотири рази на день, так станете чисті в тому числі і від кадмію, який міститься в тютюновому димі.
9
Пам'ятайте, що організм здатний без зовнішнього втручання виводити шлаки і токсини. Однак, працюючи і проживаючи у шкідливих умовах або ведучи неправильний спосіб життя, ми накопичуємо надлишок токсичних речовин, які викликають різний спектр захворювань. Тому проходите профілактичні щорічні огляди у лікарів. Проконсультуйтеся з фахівцями щодо застосування спеціальних препаратів, що очищають організм від важких металів.