Як збільшити продуктивність відеокарти.

У багатьох користувачів ПК, які активно використовують ресурсомісткі графічні додатки, рано чи пізно постає питання про поліпшення продуктивності відеокарти . Не завжди є можливість придбати нову відеокарту, та й не завжди це доцільно. Поліпшити продуктивність і в іграх допоможе розгін і твір більш точних графічних налаштувань драйвера і використовуваних додатків.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть додатки RivaTuner і ATITool. RivaTuner дозволяє змінювати частоту пам'яті і ядра відеокарти, в той час як ATITool допоможе у тестуванні зазначених параметрів.
2
Встановіть останню стабільну версію драйвера відеокарти, який можна завантажити з офіційного сайту виробника адаптера.
3
Після установки необхідних додатків перезавантажте комп'ютер і запустіть RivaTuner. Відкрийте вікно моніторингу, натиснувши на кнопку біля пункту з назвою відеокарти і вибравши відповідне меню.
4
Поверніться до головного вікна програми. Натисніть на кнопку близько назви драйвера і виберіть пункт «Системні налаштування». Перейдіть на вкладку «Розгін». Виберіть пункт «Включити розгін на рівні драйвера». Під сплив вікні натисніть кнопку «Визначення».
5
Посуньте повзунок частоти ядра приблизно на 70MHz вправо. Натисніть кнопку «ОК». Запустіть програму ATITool, в якій натисніть кнопку «Scan for Artifacts». Якщо настройка допустима, то під сплив вікні із зображенням буде напис «No Errors for ...».
6
Можете трохи знову збільшити частоту ядра і повторити перевірку за допомогою ATITool. Якщо з'явиться повідомлення про помилку, і тест не буде пройдено, то необхідно повернутися до вікна Riva Tuner і збавити частоту до такого значення, при якому вікно не відображатиметься помилок.
7
Застосуйте оптимальні значення, поставте галочку «Завантажувати налаштування з Windows». Натисніть «ОК». Продуктивність збільшена.
8
Зайдіть в панель управління драйвером, клікнувши правою клавішею миші на робочому столі і вибравши відповідний пункт. Виберіть меню «Налаштування параметрів 3D». У вікні, виберіть необхідне для налаштування додаток. Всі потрібні параметри знаходяться в пункті «Specify Settings». Для збільшення продуктивності зменшите значення «Texture Filtering - Quality» (якість фільтрації текстур).
9
Також при необхідності внесіть зміни в налаштуваннях гри у відповідному пункті, який зазвичай називається «Налаштування графіки». Зменшіть вказані значення натисканнями миші.