Як плести косу з чотирьох.

Як правильно плести косу , знає, напевно, кожен. Однак іноді хочеться внести різноманітність в традиційну зачіску, що прикрашає голови прекрасних дівчат вже багато століть. І зробити це можна, навіть не купуючи безліч аксесуарів і шпильок і не вдаючись до послуг стилістів і перукарів, а просто заплітаючи косу з чотирьох пасм.
Інструкція
1
Злегка намочіть волосся і ретельно їх розчешіть. Пам'ятайте, що коси особливо добре виглядають на чистих волоссі. Якщо у вас брудна голова, краще не обмежуватися змочуванням волосся, а спершу помити свою шевелюру і приступити до створення коси з чотирьох пасм, поки вона не встигне до кінця висохнути.
2
Обережно розділіть розчесані волосся на чотири рівні пасма. Скористайтеся другим дзеркалом, щоб подивитися, чи дійсно вони відповідають один одному по товщині. Не забирайте дзеркало далеко - воно допоможе вам у створенні акуратного і охайного образу і позбавить від необхідності розплітати косу: помітивши помилку, ви зможете виправити її відразу і продовжити плетіння.
3
Починайте плести як звичайно, рухаючись справа наліво. Першу пасмо правою рукою проведіть над другою. Лівою рукою візьміть третю пасмо і покладіть її над другою і першою, відповідно (тобто друга рух відбувається в ліву сторону).
4
Зберіть в руку четверту пасмо і пропустіть її під найпершою. Продовжуйте плетіння: на наступному кроці перекиньте другу пасмо через третю, а четверту - через другу. Візьміть першу пасмо і заведіть її під другу, а третю частину проведіть над четвертою.
5
Проведіть першу пасмо над третьою, а під третьою пропустіть другу. Подальший процес продовжуйте виконувати тим же чином доти, поки коса не досягне бажаної вами довжини.
6
Попросіть близьких допомогти вам, якщо ваше волосся досить довгі. Самостійно заплітаючи косу з чотирьох пасм, ви дуже швидко втомитеся і кінець буде недостатньо щільно затягнутий. Якщо не можете довірити нікому цю процедуру, просто попросите потримати проміжний результат, поки ви відпочиваєте. Розслабте руки і зробіть гімнастику для пальців, перш ніж продовжувати.
7
Чи не плетіть косу з чотирьох пасм в перший раз, збираючись на важливий захід: вам буде складно розрахувати необхідний час. Для початку просто потренируйтесь виконувати цю зачіску, нікуди не поспішаючи.