Як поміняти звукознімач.

Порядок заміни головки звукознімача в програвачі для вінілових платівок докладно описаний в інструкції до нього. Але нерідко трапляється так, що ламається навпіл сам звукознімач . Особливо часто це трапляється, якщо він виконаний з пластмаси. Його також можна замінити самостійно.
Інструкція
1
Купуйте новий тонарм. Він повинен мати ту ж довжину, кріпитися тим же способом, що і старий, а також бути розрахованим на використання головки того ж тіпа.Іногда зручніше купити цілком несправне електропроигривающих пристрій (ЕПП) і зняти звукознімач з нього. Запчастини від нього можна потім використовувати, якщо буде потрібно ремонт наявного ЕПП.
2
Відключіть живлення електрофони. Витягніть його мережеву вилку з розетки. Якщо апарат ламповий, зачекайте кілька хвилин, поки розрядяться конденсатори.
3
Витягніть голівку з зламаного тонарма. Збережіть її.
4
Акуратно потягніть планшайбу строго вертикально. Вона зніметься.
5
Знайдіть під планшайбою гвинти, що кріплять електропроигривающих пристрій до корпусу. Зніміть його.
6
Відпаяти оплетку кабелю тонарма і його ценральной жилу від входу підсилювача. У випадку, якщо апарат стереофонічний, запам'ятайте, куди був підключений який канал.
7
Знайдіть велику гайку, якою механізм повороту звукоснимателя кріпиться до ЕПП. Відкрутіть її і витягніть старий тонарм разом з механізмом повороту.
8
Встановіть новий тонарм разом з його механізмом повороту. Закріпіть його тією ж гайкою. Ні в якому разі не перетягуйте її, щоб не зірвати різьбу.
9
Припаяйте кабель нового звукоснимателя до входу підсилювача.
10
Встановіть ЕПП на місце, стежачи, щоб кабель тонарма знаходився далеко від електричних і механічних вузлів як електропроигривающих пристрої, так і інших блоків електрофони. Закріпіть ЕПП.
11
Одягніть на місце планшайбу. Вставте головку в новий звукознімач. Увімкніть електрофон і перевірте його в роботі.
12
Переконайтеся, що автостоп працює правильно, при необхідності, зверніться для його ремонту до фахівця, якщо не вмієте виправляти цю несправність самостійно.
13
Якщо в ЕПП є стробоскоп, а також регулятори частоти обертання і притискної сили, заново відрегулюйте швидкість обертання планшайби і силу притиску головки до платівки.
Зверніть увагу
Ніколи не працюйте під напругою.