Як включити cleartype.

Технологія Microsoft ClearType - це спеціальний метод згладжування шрифтів, який спрощує розпізнавання знаків. Його використання дещо знижує стомлюваність при роботі з екранними текстами і підвищує швидкість їх читання. Згідно з проведеними дослідженнями включення ClearType економить приблизно 5% робочого часу. Використання цієї технології почалося з ОС Windows XP, а в Windows Vista і Windows 7 були навіть додані шрифти, що дозволяють в найбільшій мірі використовувати її переваги.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте ОС Windows XP, то почніть процедуру включення використання системою технології ClearType зі клацання правою кнопкою миші по вільному від ярликів простору робочого столу. У контекстному меню, яке ви викличете цією дією, виберіть саму нижню рядок - «Властивості». Це короткий шлях до компоненту зміни налаштувань екрану, але є і більш довгий - через панель управління ОС. Її потрібно запустити, вибравши в меню на кнопці «Пуск» відповідний пункт, поміщений в розділ «Налаштування». В панелі управління клацніть посилання «Оформлення і теми», а потім посилання «Екран».
2
Перейдіть на вкладку «Оформлення» та натисніть кнопку «Ефекти». Вікно буде останнім на шляху до потрібної налаштуванні ОС.
3
Поставте відмітку в чекбоксі у напису «Застосовувати наступний метод згладжування екранних шрифтів». Потім розкрийте список, що випадає, розміщений в наступному рядку, і виберіть пункт ClearType.
4
Послідовно натисніть кнопки «OK» у вікнах «Ефекти» та «Властивості: екран», щоб зафіксувати внесені зміни в налаштування відображення шрифтів.
5
У разі використання ОС Windows 7 або Windows Vista використання цієї технології в системі включено за замовчуванням. Якщо ж воно було відключено користувачем, то для повторного включення відкрийте головне меню на кнопці «Пуск» і в полі «Знайти програми та файли» наберіть ClearType. У списку результатів пошуку виберіть рядок «Налаштування тексту ClearType». Так ви запустите компонент панелі управління з назвою «Засіб налаштування тексту ClearType».
6
Поставте відмітку в чекбоксі «Включити ClearType» і клацніть кнопку «Далі», щоб перейти до діалогу візуальної настройки параметрів відображення шрифтів.
7
Натисніть кнопку «Далі», коли майстер настройки повідомить, що для монітора встановлено базовий дозвіл.
8
Вибирайте з пропонованих зразків найкращий варіант відображення тексту в наступних чотирьох вікнах діалогу. Свій вибір підтверджуйте натисканням кнопки «Далі».
9
Закрийте майстер настройки ClearType натисканням кнопки «Готово».