Як вивести зображення з компа.

Для тих користувачів, хто розчарувався в якості комп'ютерних моніторів, є відмінне рішення - використовувати як його аналога плазмовий або рідкокристалічний телевізор.
Вам знадобиться
  • Кабель передачі відеосигналу.
Інструкція
1
Перш ніж кидатися перемикати кабель з монітора на телевізор, необхідно знайди відповідний роз'єм. Сучасні моделі телевізорів, як правило, наділені достатньо широким спектром видеовходів. Зазвичай це такі типи портів: VGA, HDMI, SCRAT, «тюльпани» і антенний вхід.
2
Можливості відеоадаптерів трохи обмежені. Найчастіше вони містять два найбільш поширених відеовиходу: VGA і DVI (аналоговий і цифровий). У цьому зв'язку, необхідно підібрати відповідну пару роз'ємів. Ось найпоширеніші варіанти підключення системного блоку до телевізора: VGA-VGA, DVI-HDMI, HDMI-HDMI, VGA-DVI-HDMI.
3
Для здійснення останнього підключення необхідно використовувати перехідник VGA-DVI і кабель DVI-HDMI. Природно, набагато логічніше з'єднувати цифрові канали. Тобто нам підійдуть DVI-HDMI і HDMI-HDMI.
4
Придбайте потрібний кабель (і перехідник якщо він буде потрібно). Підключіть телевізор до системного блоку комп'ютера. Врахуйте, що відключати основний монітор зовсім не обов'язково.
5
Додайте всі пристрої. В налаштуваннях телевізора вкажіть потрібний порт основним приймачем відеосигналу. Зверніть увагу на один важливий нюанс: канали DVI і VGA не передають звук. Тобто вам потрібно додатковий звуковий кабель, якщо було чути звук з телевізора.
6
Тепер необхідно правильно налаштувати параметри відеоадаптера. Відкрийте панель управління і перейдіть до меню «Оформлення та персоналізація». Відкрийте пункт «Налаштування дозволу екрану».
7
В поле «Екран» вкажіть дисплей, який буде основним. Краще використовувати монітор в разі, якщо відеокарта підтримує двоканальний режим роботи.
8
Виберіть необхідний дозвіл для передачі сигналу на екран телевізора. Рекомендують використовувати функцію «Розширити цей дисплей». Вона дозволить повною мірою використовувати телевізор в якості додаткового пристрою виводу. Тобто підключення другого дисплея не вплине на якість роботи першого і не знизить його функціональність.