Як зробити фотоспалах.

Щоб вийшла якісна фотографія в умовах низької освітленості, фотографувати потрібно виключно з фотоспалахом. Фотоспалахи бувають такі різні, причому, деякі їх них можна зробити самостійно, наприклад, кільцеву світлодіодну.
Вам знадобиться
  • Фотоапарат, 8 брелоків-ліхтариків зі світлодіодами, самоклеюча стрічка.
Інструкція
1
Відміряйте необхідну дину стрічки-липучки: довжина складе діаметр об'єктива фотокамери, який буде обклеювати, «плюс» додатково два сантиметри. Відріжте потрібну довжину самоклеющейся стрічки.
2
Обклейте стрічкою-липучкою об'єктив, природно, не закриваючи скло об'єктива.
3
Зніміть з поверхні стрічки-липучки захисний шар.
4
Прикріпіть брелоки-ліхтарики рівномірно по поверхні липкої стрічки.
Зверніть увагу
Якщо не впевнені, що зможете об'єднати дві схеми (светосинхронизатора і фотоспалахи), не експериментуйте! Зверніться за професійною допомогою до фахівця.
Корисна порада
На просторах глобальної мережі можна відшукати схему потужної фотоспалаху. Додайте до наведеного проекту схему светосинхронизатора: завдяки такому об'єднанню двох схем вам не потрібно буде тягнути дроти від синхронізатора фотоапарата до його спалаху. Досить буде спалах розмістити десь поруч, а з фотоапаратом у руках вільно переміщатися по приміщенню в пошуках шедеврів. Спрацьовування фотоспалаху і фотоапарата відбуватиметься одночасно: як тільки включиться одне, відразу ж спрацює й інше. Зарядка фотоспалахи, як правило, відбувається протягом однієї секунди. У той же час ви завжди можете підключити ще кілька каналів ІФК120, якщо потужності одного каналу недостатньо. «Нарощування» потужності дозволить домогтися багатоступінчастої регулювання. Більш того, можна використовувати і лампи, які куди могутніше ІФК120, однак, вони обійдуться набагато дорожче. І ще один момент, на який слід звернути увагу, - при тривалій роботі можливе сильне перегрівання резисторів. Для їх охолодження можна використовувати звичайні комп'ютерні кулери, охолоджуючі внутрішні компоненти системного блоку. Харчування такий кулер буде отримувати від бестрансформаторного випрямляча.