Як відрегулювати стілець. Як лікувати атонія прямої кишки.

Погане травлення - поширена проблема, нерідко воно призводить до неполадок в кишечнику. Нерегулярний стілець доставляє масу незручностей: тяжкість і здуття живота та інші неприємні відчуття. Також в результаті застою в кишечнику відбувається отруєння всього організму токсичними речовинами. Вирішити дану проблему можна як рослинними засобами, так і стандартними медичними препаратами.
Вам знадобиться
  • - соняшникова або оливкова олія;
  • - мед;
  • - фрукти;
  • - проносні засоби.
Інструкція
1
Самий нешкідливий спосіб - використання рослинного або оливкового масла. Випивайте з ранку натщесерце столову ложку масла і запивайте його склянкою холодного чаю або води. Пити масло неприємно, але воно допомагає нормалізувати стілець в найкоротші терміни.
2
Якщо у вас розлад кишечника від проблем з шлунком, то з'їдайте вранці столову ложку меду. Запори можуть спостерігатися як у людей з підвищеною кислотністю, так і у пацієнтів із зниженою. Коли кислотність підвищена, запивайте мед холодною водою, а якщо навпаки, то теплою. Продукти бджільництва надають оздоровлюючий ефект на шлунково-кишковий тракт, нормалізують роботу всіх органів травлення.
3
Щоб відрегулювати стілець, дотримуйтеся розвантажувальних днів. Кілька разів на тиждень їжте фрукти в необмежених кількостях і пийте тільки мінеральну воду. Після місяця такого лікування ви забудете про запорах назавжди. Але все ж рекомендується повторювати дану дієту раз в 2-3 місяці.
4
За 30 хвилин до їди з'їдайте столову ложку клітковини або очищених висівок. За рахунок високого вмісту баластних речовин кишечник буде стимулюватися. Клітковина подразнює стінки кишечника і провокує приплив рідини, тому очищення починає відбуватися кілька разів на добу. Людина відразу відчуває полегшення і зняття всіх неприємних симптомів.
5
Якщо ви хочете домогтися якнайшвидшого результату без застосування даних продуктів, просто купите упаковку проносний засіб, бажано на рослинній основі. Приймайте відповідно до вказівок в анотації. Діють вони насправді не так швидко, як хотілося б, але ефект спостерігається вже через 5-7 днів після початку лікування.
6
В екстреному випадку підійде магнезія. Розчиніть пакетик препарату в склянці води і прийміть натщесерце. Дія магнезії моментальне, тому в цей день не плануйте важливих справ і переговорів.