Як прибрати плями від зеленки. Як прибрати пляма від зеленки з дерев'яних меблів.

  •  Зеленка широко використовується як антисептичний і бактерицидного засоби для обробки ран, порізів, саден і т.д. При використанні можна ненавмисно посадити пляму на тканину, м'які меблі, підлогу. Щоб позбутися плями зеленки, можна використовувати різні засоби.
  •  Свіжа пляма від зеленки на тканині, м'яких меблів, на одязі, спробуйте обробити ватяним тампоном, змоченим в перекису водню або в 10% розчині аміаку. Для використання даних коштів, густо змочіть ватний диск, обробіть пляма до легкого зволоження, виперіть тканина в пральній машинці з використанням відбілюючого порошку. М'які меблі почистіть губкою з мильним розчином або будь-яким засобом для чищення килимів.
  •  Якщо пляма старе, нанесіть на нього соняшникова або оливкова олія, залиште виріб на 3-4 години, обробіть засобом для миття посуду, через 12 годин виперіть виріб звичайним способом.
  •  Для видалення плям зеленки з меблів, підлоги, пластика, змочіть ватний диск в будь-якому алкогольної кошти, горілці, одеколоні, спирті, нанесіть на пляму, через 10 хвилин обробіть ще раз за допомогою жорсткої губки, змоченою у тому ж засобі.
  •  Також можна використовувати ацетон, розчинник, рідина для зняття лаку, уайт-спірит. Але не на всіх поверхнях можливе використання агресивних розчинників. Тому спочатку використовуйте вищевказані препарати в непомітному місці і тільки після того як ви переконаєтеся, що поверхня не зіпсована, можете видаляти плями в потрібному місці.
  •  Зеленку з білої бавовняної тканини можна вивести за допомогою відбілювача. Виперіть виріб, покладіть на 15 хвилин в відбілювач і знову виперіть з використанням відбілюючого порошку. З першого разу пляма може бути ще помітнішим, але через кілька прань воно повністю зникне.
  •  Можете скористатися засобами для виведення плям відомих виробників для кольорових тканин. Прочитайте інструкцію на упаковці, нанесіть на пляму від зеленки, почекайте вказаний час і виперіть виріб.
  •  Плями від зеленки на тканині можете спробувати видалити за допомогою столового оцту. Нанесіть 7% оцет на пляму, дайте йому повністю розчинити його, виперіть виріб звичайним способом.
  •  Щоб не доводилося виробляти зайву роботу з видалення плям, будьте обережні при використанні зеленки. Відкривайте флакончик над газетою, надягайте старі речі, на які не шкода посадити пляму.
Зеленка - популярне антисептичний засіб. Однак, при його використанні нерідкі випадкові плями на одязі і оточуючих предметах. Щоб видалити плями зеленки, скористайтеся одним із запропонованих нижче способів, і ви без зайвих зусиль повернете улюблених речей первісний вигляд.
Інструкція
1
Для видалення плям зеленки на тканині скористайтеся одним з плямовивідників, наявних у вільному продажу. Ці синтетичні засоби мають широкий спектр дії і допоможуть вам у боротьбі з більшістю проблемних плям. На упаковці будь-якого засобу для виведення плям ви знайдете докладну інструкцію про те, як ним користуватися.
2
Гладкі, рівні поверхні (лінолеум, шкіра) протріть ватяним тампоном, змоченим у спирті, ацетоні або рідини для зняття лаку. Очистити плями зеленки на полірованих меблях вам допоможе звичайна стірательная гумка. Перед тим, як їй скористатися, за допомогою серветки приберіть з поверхні надлишки рідини.
3
Якщо зеленкою забруднений палас, м'які меблі, нанесіть на пляму розчин 10% -ного аміаку. Цей же спосіб підходить для видалення зеленки з дерев'яних панелей.
4
Одяг з бавовняних тканин замочіть в слабкому розчині марганцівки. З деяких тканин плями зеленки можна видалити шляхом багаторазового прання зі звичайним пральним порошком.
5
Нанесіть на пляму соду і залийте слабким розчином оцту. Що відбулася хімічна реакція змусити пляма зеленки зникнути.
6
Розведіть невелику кількість крохмалю водою, нанесіть кашку на пляму і залиште на пару годин. Потім виперіть як звичайно.
Зверніть увагу
Не використовуйте соду і оцет на тканинах з рісунком.Прі роботі з ацетоном скористайтеся гумовими рукавичками, щоб захистити руки.
Корисна порада
Чим раніше ви приступите до видалення плям зеленки, тим швидше і ефективніше з ними впораєтеся. Застаріле пляма вивести складніше.