Як прибрати закладеність вуха.

Причин закладеності вуха безліч. Це може бути початковий період захворювань складної системи носоглотки, середнього вуха або барабанної порожнини. Але цілком можливі й побутові причини - від води при купанні, при підйомі-зниженні ліфта або літака.
Інструкція
1
При підйомі-зниженні в швидкісному ліфті (літаку) достатньо кількох повторюваних рухів-глитання (наприклад, пожуйте жувальну гумку).
2
При попаданні води допоможуть ці ж рухи-ковтання і обробка зовнішньої порожнини вуха ватною паличкою.
3
Глибоко вдихнувши, сильно, але не різко, зробіть видих через затиснутий рукою ніс. Повторіть кілька разів.
4
Зробіть масаж барабанної перетинки. Накривши долонею вухо, повільно робіть погладжують кругові рухи. Або просто потріть вухо протягом трьох-п'яти хвилин.
5
При початковому застудному запаленні найпростішими способами вважається застосування горілчано-спиртового компресу або прогрівання. В чистий рушник загорніть розпечену на сковороді поварену сіль і прикладайте вийшла грілку до закладеного юшку.
6
Як прогріває компресу можна використовувати буряк. Очищений буряк розріжте на частини і відваріть в медовому сиропі. Прикладайте на заставлене вухо у вигляді теплої пов'язки.
7
Марлевий джгутик просочіть сумішшю з 10% спиртової настоянки прополісу і оливкового масла, вкладіть джгутик в вухо мінімум на дві години. Повторюйте щодня протягом двох тижнів.
8
Підігрійте мигдальне або горіхове масло, закапайте дві-три краплі в вухо і зробіть теплу пов'язку.
9
Приготуйте настій ромашки. Закип'ятіть чайну ложку сухого збору в склянці води, дайте настоятися, процідіть. Закопуйте теплим.
10
Змішайте в рівних пропорціях 10% спиртову настойку прополісу і мед. Закапувати по дві краплі на ніч.
11
При підозрі на сірчану пробку народні цілителі пропонують в якості швидкої допомоги перекис водню. Ляжте на бік закладеним вухом вгору і закапайте в нього достатня кількість тривідсоткового розчину перекису водню. Будьте готові до реакції і дискомфортним відчуттям. Тривалість процедури - не більше п'яти хвилин. Завершіть процедуру промиванням теплою водою.