Як зберігати свіжі шампіньйони. термін зберігання свіжих печериць в холодильнику.

Серед найбільш безпечною різновиди грибів знаходяться печериці, які можна без особливих проблем придбати в будь-якому великому населеному пункті. Проте у ряді випадків виникає питання, як зберігати свіжі шампіньйони, щоб вони зберегли максимальну кількість корисних речовин і не втратили зовнішнього вигляду.
Вам знадобиться
  • Печериці, холодильна камера
Інструкція
1
Термін зберігання печериць залежить від обраного способу. В нижній шухляді холодильнику для овочів не варто витримувати гриби довше, ніж тиждень. Крім того, що при занадто тривалому зберіганні в грибах утворюються не надто корисні для здоров'я речовини, вони стають темними і висушеними. Перед тим, як покласти гриби в холодильник, мити їх не слід. Інакше вони потемніють практично на очах. Зберігатися вони повинні в закритій ємності, щоб запобігти висиханню. Якщо це поліетиленовий пакет, то раз на кілька днів його необхідно відкривати для провітрювання, щоб конденсат, що утворюється при випаровуванні вологи, не привів до загнивання.
2
Гриби, не захищені поліетиленом, можуть зберігатися на будь-якій полиці холодильника в межах 3 днів. Якщо витримувати їх більш тривалий час, то вони можуть нашкодити здоров'ю.
3
Якщо немає бажання перед новорічними святами платити за печериці майже в два рази більше в порівнянні з їх звичайною ціною, найлегше заморозити гриби заздалегідь. Цей спосіб того, як зберігати печериці, найбільш простий і універсальний. Достатньо лише промити гриби від залишків землі, подрібнити на шматочки бажаних розмірів, після чого скласти в пластикові контейнери або звичайні пакети. Тара поміщається в морозильну камеру і після заморожування гриби успішно зберігаються протягом підлозі року. При цьому використовувати їх для приготування можна за тими ж рецептами, що і свіжі шампіньйони. Вони хороші як для супу, так і для м'яса з грибами.
Корисна порада
Найбільш тривалий термін зберігання у грибів, підданих консервації або заморожуванню. Рецептів першого способу збереження грибів безліч, але є найбільш простий, що дозволяє протягом місяця не переживати за збереження продукту. Для того, щоб зберегти шампіньйони допомогою маринування, необхідно промити їх, подрібнити на дольки, залити водою і прокип'ятити 10 хвилин з кількома зірочками гвоздики і парою листів лавра. Перед вимиканням вогню в воду додається столова ложка оцту. Зберігати такі гриби потрібно в скляній банці в холодильнику.