Як залучити гроші в бізнес.

Так уже склалося в Росії, що забезпечити себе і свою сім'ю, працюючи тільки за зарплату, вельми проблематично, а в деяких випадках і зовсім неможливо. Саме тому все більше росіян з кожним днем замислюються про відкриття свого бізнесу , от тільки у більшості справа закінчується, не встигнувши початися, - немає джерела фінансування. Воно й зрозуміло - не вистачає грошей на життя, а тут ще й бізнес буде все з'їдати, і ще невідомо, чи принесе він у майбутньому бажаний дохід. Але гроші на відкриття своєї справи при бажанні може знайти кожен.
Вам знадобиться
  • Перш ніж шукати фінанси складіть чіткий і продуманий бізнес-план - це ваш головний інструмент, який рано чи пізно змусить інвесторів розщедритися. Також запасіться залізним терпінням, адже без нього за бізнес братися не потрібно, та й ніхто вам відразу гроші в кишені класти не буде.
Інструкція
1
Візьміть кредит в банку не розвиток малого бізнесу. На сьогоднішній день у всіх більш-менш солідних банках розроблені спеціальні умови по бізнес-кредитуванню. Проаналізуйте всі пропозиції, представлені функціонуючими в вашому місті банками, і виберіть найбільш вигідне. Варто зазначити, що бізнес-кредити видають або під заставу нерухомості або вже наявного бізнесу, або за дорученням якої-небудь солідній компанії, керівництво якої, ознайомившись з вашим бізнес-планом, порахувало ваша справа перспективним і погодилося представляти ваші інтереси перед кредиторами. Звичайно ж, існують банківські організації, що надають кредитування бізнесу без застави та поручителів, але відсотки в таких випадках зашкалюють за немислимі значення.
2
Шукайте інвесторів серед тих, кого може зацікавити ваш проект. Для прикладу, не одна студія веб-дизайну вже виникла завдяки співпраці з інвесторами, які знають, що навколо веб-розробок зараз крутяться неабиякі доходи, і надають розробникам кошти, приміщення, комп'ютери, доступ в інтернет і все, що необхідно для робочого процесу. Доходи в такому випадку діляться за обумовленою схемою: наприклад, вкладникові 40%, а веб-розробнику 60%. Знову ж таки, головне - знайти цільового інвестора, який не пошкодує коштів для вкладень в ваша справа.
3
Використовуйте дохід, який приносить ваш бізнес, для його ж розвитку. Повірте, краще не отримувати нічого першого 1.5 року, ніж все, що залишився час існування вашої справи задовольнятися копійками, які були отримані з незміцнілого проекту.
4
Беріть участь в різних конкурсах стартапів. Наприклад, непогане фінансування можна отримати в союзі підприємців «Опора Росії». Але гроші отримають тільки найдостойніші проекти, тому будьте готові довести, що ваша справа просто сяє перспективністю. Також не зайвим було б звернутися за фінансуванням у венчурний фонд.
5
Залучайте в свою справу особисті кошти або кошти своїх друзів, знайомих (само собою, на вигідних для них умовах). Нічого страшного не станеться, якщо ви звернетеся за фінансовою допомогою в сім'ю, адже коли ваш бізнес почне набирати обертів, левова частка ваших доходів буде відходити саме вашим близьким.
Зверніть увагу
Будьте обережні - кругом повно шахраїв, які тільки й шукають бізнесменів-початківців. Та й взагалі, підприємництво в Росії - дуже ризиковане заняття.
Корисна порада
Бізнес - дуже похвальне заняття, яке тренує особистісні якості людини, зводячи його на щабель вище суспільства обивателів. Але не варто з головою іти в підприємництво, пам'ятайте про сім'ю і рідних, адже за підтримки близьких вам підкориться будь-яку справу.