Як знайти спільну мову з друзями.

Чому у деяких людей багато друзів, а в інших їх практично немає? Тому що в дружні переростають не всякі відносини, а тільки ті, які засновані на щирості, взаємоповазі, вмінні прийти на допомогу в скрутну хвилину. Щоб мати багато друзів, потрібно вміти знаходити з людьми спільну мова .
Інструкція
1
Будьте щирі. Фальш і награність НЕ розташують до вас людей. Не намагайтеся здаватися друзям краще, ніж ви є насправді. При ближчому спілкуванні все, що ви намагаєтеся приховати і прикрасити, випливе назовні. Щирість і натуральність притягує людей.
2
Найчастіше звертайтеся до нових друзями по імені. Вченими доведено, що звуки власного імені викликають у людини позитивні емоції на підсвідомому рівні.
3
Будьте ввічливі. Чи не висміюйте одного, особливо при людях. Добрий гумор може допомогти швидше знайти спільну мову з людиною, тоді як їдкі підколки та зауваження можуть зіпсувати навіть самі теплі дружні стосунки.
4
Не заздріть друзям. Заздрість - чорне почуття, роз'їдаюче людину зсередини. Дуже часто заздрість виникає незалежно від вашої волі. Позбавляйтеся від цього почуття. Заздрити комусь - це безглуздо, тим більше - друзям. У кожної людини бувають і злети, і падіння. Якщо гарненько подумати, то у вашому житті теж є багато прекрасних і радісних моментів, яким можна позаздрити.
5
Проявляйте щирий інтерес до життя одного, цікавтеся його проблемами, здоров'ям його близьких. Так людина знатиме, що він вам доріг і цікавий.
6
Вмійте слухати. Коли у людини виникають проблеми, йому необхідно виговоритися близькому другові. Слухати потрібно, не перебиваючи і не вставляючи своїх зауважень. Коли людина висловився, можете підтримати його теплими словами або обдуманим радою.
7
Друг пізнається в біді, тому у важкій життєвій ситуації ви повинні підставити дорогій для вас людині дружнє плече. Не відмовляйте в допомозі, якщо в силах її надати.
8
Покажіть новому знайомому, що ви дорожите дружбою з ним. Знайти спільну мову буде легко, якщо потенційний друг побачить, що важливий для вас.
9
Шукайте спільні інтереси з друзями, проводите в їх компанії більше часу. Тоді дружба буде міцною, а проблема спілкування зникне сама собою.