Як зарядити нові батарейки.

Перші 5-10 зарядок батареї позначаються на їх енергоємності та терміні служби. Важливо, щоб перед зарядкою батарея була повністю розряджена, а процес зарядки відповідав часу, зазначеному на упаковці.
Інструкція
1
Повністю розрядите батареї. Кількість енергії, що залишився перед першою зарядки, надалі буде вважатися нулем. Інакше кажучи, якщо батарея розряджена тільки наполовину, енергоємність зменшиться вдвічі.
2
Час зарядки визначається вихідною енергоємністю і струмом заряду. Це число в годинах зазначено на упаковці зарядного пристрою. Наприклад, для пари батарей ємністю 2700 час зарядки зазвичай становить 5 годин.Якщо інструкція загублена, дізнатися час зарядки можна за формулою: ємність батареї розділити на струм заряду (вказано на акумуляторних батареях). Результат - кількість годин, необхідних для повної зарядки.
3
Подібним чином (розрядити - зарядити) зарядите нову батарею кілька разів після придбання. У перший час використання неповна зарядка або неповна розрядка можуть призвести до зниження енергоємності та скорочення часу роботи батареї.
Зверніть увагу
Не тримайте акумуляторну батарею в зарядному пристрої більше часу, необхідного для повної зарядки. В іншому випадку елемент живлення може бути пошкоджений. Зокрема, не залишайте батареї заряджатися всю ночь.Не заряджайте батареї. При зарядці з них може витекти луг, а зарядний пристрій може бути пошкоджено. У гіршому випадку відбудеться коротке замикання.