Як оформити супровідний лист.

Існують певні правила для написання сопроводітельнго листи, які необхідно дотримувати. Універсального шаблону до всіх видів листів немає. Однак, дотримуючись вимог загальної стилістики, можна скласти грамотну папір.
Інструкція
1
Супровідний лист найчастіше використовується для направлення пакета документів. Оформляється воно строго в офіційно-діловому стилі. Адресується конкретній фізичній особі чи організації. Якщо відправник юридична особа, супровідний лист повинен бути складено на фірмовому бланку організації. У тілі листа повинна бути вказана виходить дата, реєстраційний номер (присвоюється по вихідний журналу), найменування організації або адресата (вказується повністю прізвище, ім'я та по батькові) .Обращеніе до адресата необхідно починати зі слів «Шановний ...» - і далі по імені та по батькові. Текст супровідного листа повинен містити заголовок, загальний текст, включаючи перелік доданих до листа документів, подпісь.Еслі відправник супровідного листа - юридична особа, то обов'язкова друк і дані про виконавця (прізвище та ініціали, контактний номер телефону).
2
Супровідний лист може бути складено і в електронному вигляді, при напрямку будь-яких файлів, листів, зображень. В цьому випадку супровідний лист оформлюється для того, щоб пояснити складні моменти, вказати терміни виконання, щось доповнити. Відправляється окремим від додатків файлом.Заголовок такого супровідного листа повинен відповідати на головне питання - «Про що?». Наприклад, про закупівлі, про конференцію та ін.
3
Текст супровідного листа можна почати зі наступних фраз: «У зв'язку з умовами договору №1 від 00.00.00 р направляємо вам пакет документів ...»; «Направляємо вам матеріали перевірки ...» і т.п.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FXSIK6efvFQ
Зверніть увагу
Кожна юридична організація має свої вимоги і стилістику написання супровідного пісьма.Для фізичних осіб немає строгих обмежень, головне - дотримуватися основних правил і стилю написання листа. його можна пістаь навіть вручну, а не в машинописному вигляді.
Корисна порада
Оптимальний обсяг супровідного листа - 1 або 2 листа.