Як вибрати деревообробний верстат.

Сучасні деревообробні верстати здатні виробляти безліч операцій над деревиною. У поняття деревообробка входить розпил, сушка, шліфування, свердління. Якість цих операцій повністю залежить від якості і виду використовуваного обладнання. Існує велика кількість різних верстатів, призначених для деревообробки, серед яких неспеціалісту важко вибрати відповідну і якісну машину.
Інструкція
1
В даний час в Росії найбільш популярні комбіновані верстати. Вони мають безліч функцій, здатні виконувати кілька операцій. Практично всі такі верстати здатні здійснювати подовжню і поперечну розпилювання, фугование. Деякі верстати можуть працювати в якості фрезера, а деякі здатні свердлити отвори в деревних породах різного типу.
2
Чим дорожче верстат , тим більша кількість операцій він виконує. Не дивлячись на комбінування, такі машини здійснюють дії над деревиною на середньому рівні, т. Е. Набагато гірше, ніж спеціалізовані пристрої.
3
Якщо ви шукаєте верстат в основному для рейсмусованія, то і слід звертати увагу на рейсмусовий верстат, оскільки він найкраще впорається з такою роботою. Не варто підбирати цілі «комбайни», функції якого мало згодяться. Комбіновані верстати не здатні вести будь-яку обробку на дійсно високоякісному рівні, вони лише ускладнюють процес, особливо при виконанні дуже великої кількості операцій.
4
Перед придбанням деревообробного верстата визначитеся з його завданнями та функціями. Для профілювання заготовок з великим перетином (будівельний брус) краще вибирати верстат з литою станиною. Якщо бюджет порівняно невеликий, то можна вибирати пристрої і зі зварної станиною, проте по надійності такий верстат буде гірше, і більше згодиться для робіт не занадто великого обсягу.
5
Для ведення робіт на дачі або в квартирі відмінно підійде невеликий побутової комбінований верстат. При виборі звертайте увагу на глибину пропилу (до 85мм), ширину стругання (у таких пристроїв до 25мм). Вони здатні працювати у звичайних електромережах 220В.
6
Якщо планується організація виробництва, то краще замовляти промисловий деревообробний верстат. Він працює з трифазним напругою, володіє більшою глибиною пропила і шириною стругання, яка напряму залежить від потужності движка.
Корисна порада
На виробництві встановлювати побутові верстати не варто, т. К. При великих навантаженнях вони швидко зношуються, а за відсутності теплового реле їх двигун здатний згоріти.