Як обрізати кліп.

Для того щоб зробити короткий, але запам'ятовується кліп , треба відрізати від нього все зайве. Існує багато способів порізати відео файл. Найлогічніше робити це в програмі для редакції відео. Втім, якщо нічого крім обрізки з відео робити не потрібно, можна скористатися програмою-конвертером.
Вам знадобиться
  • програма Canopus ProCoder
  • відео кліп
Інструкція
1
Завантажте кліп в програму Canopus ProCoder. Зробити це можна, натиснувши кнопку Add («Додати»), яка розташована в лівій верхній частині вікна програми. У вікні провідника виберіть потрібний файл і натисніть на кнопку «Відкрити». Можете завантажити відразу декілька файлів, виділивши їх при клавіші Ctrl.
2
Вкажіть початок і кінець кліп а для обрізки. Щоб це зробити, натисніть на кнопку Advanced у вікні програми. Відкриється вікно з плеером.Включів відтворення або перетягнувши мишею покажчик поточного кадру, розташований під вікном плеєра, знайдіть кадр, з якого починається цікавить вас частину відео. Натисніть кнопку In, що знаходиться праворуч від вікна плеера.Перетащіте мишею покажчик поточного кадру на останній кадр, після якого кліп повинен бути обрізаний. Натисніть кнопку Out, яка знаходиться під кнопкою In.Еслі ви завантажили на обрізку більше одного файлу, вкажіть початок і кінець обрізки для кожного. Щоб це зробити, клацніть по вкладці Source і виберіть файл, для якого ще не встановлені початок і кінець обрізки. Знову натисніть на кнопку Advanced і встановіть початок і кінець обрізки для цього файла.Закройте вкладку Advanced, натиснувши на кнопку Close у вікні програми.
3
Налаштуйте параметри кліп а, який хочете отримати на виході. Для цього клацніть по вкладці Target («Мета») та натисніть на кнопку Add. У вікні, натисніть на пункт System і виберіть той же тип файлу, що і у вкладці Source («Джерело»). Натисніть кнопку ОК. Вставте в поля для параметрів вкладки Target значення, які стоять в аналогічних полях вкладки Source («Джерело»). Натисніть кнопку праворуч від пункту Path («Шлях») і виберіть місце на вашому комп'ютері, куди буде зберігатися обрізаний кліп .
4
Клацніть по кнопці Convert («Конвертувати»). У вкладці, під вікном плеєра поставте галочку в чекбоксі Preview («Прев'ю»), якщо її там немає. Це дасть вам можливість відстежувати процес. Натисніть на кнопку Convert («Конвертувати»), розташовану під вікном плеєра. Дочекайтеся закінчення роботи програми. Кліпи порізані.