Як пити талу воду.

Організм людини складається більш ніж на 70% з води, і йому небайдуже, якою водою його підживлюють. Найбільш цінною в цьому відношенні вважається тала снігова вода, яка містить на 25% більше легкого водню, ніж вода з-під крана, яку ми п'ємо. Вона містить важкий водень, солі заліза, сполуки хлору та інші шкідливі домішки. Вона буквально підточує здоров'я людини, будучи джерелом хронічних хвороб.
Вам знадобиться
  • - сніг;
  • - дистильована вода.
Інструкція
1
Для приготування талої води візьміть чистий, сухий, щойно випав сніг, покладіть в емальоване відро, закрийте його кришкою і поставте в таз з гарячою водою. На плиті нагрівати не рекомендується. Якщо на стінках відра з'явиться смолистий осад, то вода не придатна для лікування і вживання. Хорошу за якістю снігову воду злийте в скляний посуд і щільно закрийте пластмасовою кришкою. Перед вживанням воду доведіть до кипіння, але не кип'ятіть. Для посилення корисних властивостей додайте трохи меду і лимона. Рекомендується пити, скільки захочеться і коли захочеться. Тривалість вживання води 1-3 місяці щозими, поки є сніг.
2
Для приготування ультрапрісні лікувальної води, візьміть готову дистильовану воду в аптеці або приготуйте за допомогою дистилятора в домашніх умовах. Ця вода позбавлена всіх сторонніх включень, але є мертвою водою, внаслідок її кип'ятіння при виготовленні. Кип'ятіння руйнує структуру води. Її необхідно оживити.
3
Для цього її слід спочатку заморозити, а перед вживанням піддати розморожуванні. Цей процес робить звичайну дистильовану воду майже що водою високогірних льодовиків, яка є воістину лікувальною.
4
Згідно теорії японського вченого й цілителя Масару Ямото, щоб зробити цю воду живою, необхідно надати їй мітогенетичні заряд, який продукує клітини. Для цього слід на 4-5 годин покласти в воду пророщене зернятко пшениці, або гороху, або квасолі. Лікувальні властивості води проявляються при прийомі не менше 500 мл на день: стакан вранці натщесерце, стакан ввечері, через 2,5 години після прийому їжі. При важких захворюваннях приймають до півтора літрів на добу. Поліпшення здоров'я починається через кілька місяців після початку прийому.
Зверніть увагу
Слід пам'ятати, екологічний стан планети близько до катастрофи, ні снігу, ні дощу чистого вже не знайдеш, тому приготування талої води зі снігу може виявитися не настільки ефективним, як це було ще 50 років тому. Тому, якщо необхідна дійсно лікувальна вода, то краще використовувати другий спосіб її приготування.
Корисна порада
Тала вода, яка є ультрапрісні, практично на 100 відсотків очищена від солей, мінералів, внаслідок чого має зворотним осмосом. На цьому явищі і засновано її високе лікувальне і очищаючу дію. Це кращий засіб для боротьби з відкладеннями солей, ожирінням, астмою, холециститом, сечокам'яної хвороби та іншими патологіями організму. Дослідження показують ефективність навіть при онкологічних захворюваннях.