Як полагодити мотоцикл.

Усунути несправності мотоцикла , вітчизняного та іноземного, цілком посильно кожному поважаючому себе байкеру при наявності вільного часу. Так розоритися недовго, якщо по всяку нісенітницю звертатися в сервісний центр.
Інструкція
1
Встановіть причину поломки і визначте обсяг майбутніх робіт. Виберіть місце для лагодження транспорту, наприклад, гаражний бокс. Надійно зафіксуйте мотоцикл, щоб він не впав і не заподіяв травми.
2
Ознайомтеся з керівництвом по експлуатації моделі, вивчіть контрольні показники всіх вимірювальних приладів і приготуйте запасні деталі, що підлягають плановій заміні.
3
Забезпечте собі безпеку планованих робіт, надіньте захисні окуляри, рукавички і робочий комбінезон з негорючої тканини.
4
Отсоедините паливний бак і помістіть його в безпечне місце, щоб уникнути пожежонебезпечної обстановки.
5
Приготуйте всі інструменти, які можуть знадобитися в процесі обслуговування.
6
Потім ретельно огляньте всі вузли та агрегати байка. Приділяйте пильну увагу всім системам і важливим деталям. У разі необхідності розберіть необхідні деталі і розкладіть їх на відрізку розправленими брезенту. Чи не втратьте комплектуючі шайби, болти і гайки.
7
Щоразу перевіряйте ізоляцію електроустаткування і герметичність трубопроводів. По можливості робіть разом з напарником, який завжди зможе підстрахувати або проконтролювати окремі моменти.
8
Прочистіть канали подачі палива і повітря. Змонтуйте розібрані деталі назад.
9
Надійно затягніть вузли, щоб ті не від'єдналися при вібрації. Після складання перевірте функціональні здібності мотоцикла.
10
Періодично проводите профілактику свого апарату, з необхідною частотою міняйте масло, запчастини та обслуговуючі приналежності.
11
Тоді поломки в самий невідповідний момент стануть траплятися рідше. У дуже серйозних випадках звертайтеся до спеціалізованого центру з обслуговування мотоциклів даної моделі, де нададуть гарантію та кваліфіковане відновлення вашого «залізного коня».