Як записати телефонну розмову на диктофон. записати розмову в телефоні.

Трапляється, що в телефонному розмові один абонент диктує іншому інформацію, яка підлягає запису. Нерідко швидкість диктування така, що записати текст ручкою або на клавіатурі комп'ютера важко. На допомогу приходить диктофон. Зроблену на ньому запис можна відтворити багаторазово і не поспішаючи набрати на клавіатурі.
Інструкція
1
Перш, ніж записувати телефонну розмову на диктофон, обов'язково попередьте про це співрозмовника і заручитеся його дозволом.
2
Розмова по мобільному телефону на зовнішній диктофон краще не записувати. Перешкоди від передавача будуть чутні в запису голосніше голосу абонента. Скористайтеся вбудованої в апарат функцією диктофона - вона є у більшості сучасних моделей.Чтоби це зробити, під час розмови зайдіть в меню телефону, знайдіть у ньому відповідний пункт і включіть режим запису. Після закінчення диктування співрозмовником потрібного вам тексту, зупиніть запис.
3
Якщо функції диктофона в стільниковому телефоні немає, а запис отримати необхідно, можна скористатися таким прийомом: включити в телефоні гучний зв'язок, а зовнішній диктофон помістити на відстані близько півтора метрів від телефону. Якість запису виявиться низьким, але в більшості випадків цілком можна буде розібрати окремі слова.Можно також скористатися магнітолою з вбудованим мікрофоном, комп'ютером, до якого підключений мікрофон, або навіть іншим стільниковим телефоном, в якому функція диктофона є.
4
Користуючись проводовим телефоном або апаратом стандарту DECT, записати розмову на зовнішній диктофон можна, піднісши його впритул до динаміка телефону. Рівень записи, якщо його можна регулювати вручну, слід встановити таким, щоб підсилювальний тракт звукозаписувального апарата не перевантажувався (визначити це можна за показаннями індикатора при його наявності).
5
Набагато більш якісний запис, ніж вбудований або навіть зовнішній мікрофон, дасть прилад, званий телефонним адаптером. Він являє собою котушку, що містить кілька тисяч витків тонкого дроту, намотану на ферритовом осерді. Якщо телефонний апарат має узгоджувальний трансформатор, адаптер підносять до нього, якщо ж ні (справедливо для більшості сучасних апаратів) - то прямо до динаміка трубки. Підключають його до входу диктофона, призначеному для динамічного мікрофона. Якщо у диктофона є тільки вхід для електретного мікрофона, буде потрібно мікрофонний підсилювач. Зібрати його можна, наприклад, за такою схемою: http://jap.hu/electronic/micamp.htmlГотовий телефонний адаптер можна придбати в магазині, що торгує слуховими апаратами.
6
Телефонний апарат моделі ВЕФ ТА-32М має лінійний вихід. Для запису розмови по такому телефону достатньо просто підключити диктофон до цього виходу.
7
Перш, ніж використовувати зроблений запис будь-яким способом, необхідно знову заручитися згодою співрозмовника.
Файл записи, зроблений програмою телефону , можна записати в диктофон за умови повної відповідності форматів. Також ви можете скористатися різними конвертерами для перетворення. Щодо підтримуваних диктофон ом форматів уточнюйте в інструкції користувача.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - диктофон;
  • - конвертер;
  • - ПО для мобільного пристрою.
Інструкція
1
Запишіть у програмі вашого телефону звуковий файл. Поставте йому певне ім'я і збережіть в пам'яті мобільного пристрою або флеш-карти. Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю або бездротового Bluetooth-з'єднання. Створіть між пристроями для обміну файлами, після чого поступите в залежності від того, на якому модулі пам'яті телефону знаходиться потрібна вам запис.
2
Якщо диктофон ная запис зберігається на карті пам'яті вашого телефону , виконайте підключення пристроїв в режимі «Накопичувач» і відкрийте вміст папкою в засобах автозапуску або через меню «Мій комп'ютер ». Знайдіть запис і скопіюйте її на жорсткий диск комп'ютера.
3
Якщо файл запису знаходиться в пам'яті телефону , запустіть програмне забезпечення і у виборі методів підключення вкажіть режим PC Suite. Відкрийте оглядач файлів в утиліті програмного забезпечення вашого мобільного пристрою, після чого перейдіть в директорію зберігання файлу записи в вашому телефоні. Натисніть на потрібному елементі правою кнопкою миші і скопіюйте його на жорсткий диск комп'ютера.
4
Якщо розширення файлу записи, зробленого вашим мобільним пристроєм, що не підтримується диктофон ом, скачайте і встановіть на ваш комп'ютер програму-конвертер, що працює з даним типом аудіозаписів. Після цього виконайте конвертацію в підтримуваний диктофон ом формат, підключіть пристрій до комп'ютера та скопіюйте вийшла запис в пам'ять диктофон а.
5
Якщо ви не можете знайти програму конвертації, перевірте програмне забезпечення вашого мобільного пристрою і диктофон а на наявність утиліти, яка виконує дану дію самостійно. Також пошукайте конвертер на офіційному сайті виробника диктофон а і по можливості виконуйте збереження записів в mp3.
Корисна порада
Користуйтеся стандартними конвертерами.