Як виправити форму носа. виправити форму носа Спомощью макіяжу.

З усіх рис обличчя саме формою носа жінки не задоволені найчастіше. Сучасна косметологія і медицина пропонують різні способи зміни форми носа, від спеціальних методик накладення макіяжу до оперативного втручання.
Вам знадобиться
  • - темна пудра;
  • - затемнююча основа під макіяж;
  • - рум'яна;
  • - хайлайтер;
  • - книга До .Мадджіо «Аеробіка для шкіри і м'язів обличчя».
Інструкція
1
Найпростішим способом зміни форми носа є скульптування. Це методика накладення макіяжу, при якій на частини обличчя, які необхідно візуально зменшити, наноситься темна пудра, затемнююча основа під макіяж або рум'яна. А на ділянки обличчя, які потрібно підкреслити, наноситься хайлайтер (висветляєтся засіб). Таким чином, якщо у вас широкий ніс, то на крила носа наносите затемнює засіб, а спинку носа висветляєтся. Горбинку і довгий кінчик носа так само приховуйте темною пудрою.
2
Ви можете спробувати змінити форму носа за допомогою аеробіки для м'язів обличчя. Американський косметолог Керолл Мадджіо розробила цілий комплекс вправ, серед яких є ті, які, на думку автора, дозволяють вкоротити і звузити ніс. Вправи з докладними ілюстраціями представлені в її книзі «Аеробіка для шкіри і м'язів обличчя».
3
Виправити форму носа можна ін'єкціями колагенових наповнювачів. Процедуру проводять під місцевим знеболенням за кілька хвилин. Наповнювач вводять через голку під шкіру, де він розподіляється, змінюючи форму носа. Горбинку, наприклад, можна приховати, ввівши наповнювач над і під нею. Це призводить до підведення шкіри до рівня горбинки, яка стає непомітною. Але цей спосіб недовговічний, тому наповнювач повністю розсмоктується за 12-18 місяців і процедуру доводиться повторювати. Крім того, він не дозволяє зменшити розміри носа і змінити форму ніздрів.
4
Радикальним способом виправлення форми носа є операція, звана ринопластикою. Вона дозволяє змінити будь-яку форму носа. Під час операції хірург за допомогою долота і молотка видаляє кісткові тканини для створення нової форми носа. Хрящова тканина віддаляється спеціальними ножицями. Після операції на ніс накладається пов'язка, яка може бути як марлевою, так і гіпсової, залежно від виду операції. Пов'язку необхідно носити не менше тижня. Через 15-20 днів з лиця спадають набряки і лише тоді можливо побачити приблизні результати операції. Остаточний ефект ринопластики оцінюється через рік.