Як утеплювати Піноплекс. утеплювати Піноплекс Як потрібно.

Піноплекс - це теплоізоляційний матеріал, що з'явився на російському ринку порівняно недавно. Завдяки низькій теплопровідності, вологостійкості і міцності, Піноплекс швидко завоював популярність в різних областях промисловості. Особливо часто цей екологічно чистий і безпечний матеріал застосовують в будівельній індустрії. Дешевизна і простота монтажу дозволяють застосовувати Піноплекс не тільки на етапі будівництва, але і для додаткового утеплення приміщень.
Вам знадобиться
  • утеплювач Піноплекс, фольгированная поліетиленова плівка, пластикові дюбелі, монтажна піна, будівельний скотч, мідний купорос, молоток, перфоратор з набором свердел, кисть, листи гіпсокартону або гіпсоволокна, саморізи.
Інструкція
1
Розрахуйте необхідну кількість пеноплекса. Плита пеноплекса має стандартні розміри: 1200х600 мм. Тому знаючи площа приміщення, ви без зусиль зможете підрахувати необхідну кількість таких плит. Краще купити матеріал з невеликим запасом. Для утеплення стін з внутрішньої сторони приміщення підійдуть плити завтовшки 30 мм.
2
Підготуйте стіни. Видаліть зі стін старі шпалери і вирівняйте поверхню. За допомогою кисті нанесіть на неї мідний купорос. Це допоможе вам позбавитися від грибка і цвілі.
3
Прикріпіть плити до стін. Починати слід від нижнього кута стіни. Робити цю роботу рекомендується удвох. Притримуючи плиту біля стіни, просвердлите перфоратором отвори в кожному куті і в середині плити. Кожне з п'яти отриманих отворів заповніть монтажною піною і вставте дюбель.
4
Обробіть всі стики між підлогою, стіною і стелею монтажною піною. Це сприятиме кращій герметизації.
5
Дайте монтажній піні просохнути протягом доби. Після цього видаліть її надлишки ножем.
6
Прикріпіть за допомогою скотча до стін фольгированную пароізоляційну плівку. Використання такої плівки дозволить уникнути утворення конденсату між Піноплекс і стіною. Також для цих цілей можливе використання тонкого фольгованого спіненого поліетилену. Монтувати пароізоляцію слід в стик. Стики між плитами пеноплекса, так само як і стики між пароізоляцією необхідно проклеїти алюмінієвим скотчем.
7
Змонтуйте вертикальні направляючі з антисептированного бруса і після їх установки приступайте до монтажу обраного вами матеріалу для зовнішньої обробки стіни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RRaZfW17rNw
Зверніть увагу
Монтажна піна не повинна містити толуол, т.к. це речовина розчиняє Піноплекс.
Корисна порада
Рекомендується встановлювати плити пеноплекса в шаховому порядку.