Як записувати шлях до файлу.

Повний шлях до файлу на якомусь носії точно вказує його місцезнаходження в структурі каталогів системи. У ньому перераховуються всі папки, починаючи з кореневої, які треба розкрити, щоб знайти вказаний файл. Назва «шлях» точно виражає суть цієї форми позиціонування - умовно кажучи, в ньому перераховані написи на дверях, в які треба послідовно входити, щоб дістатися до потрібного файлу.
Інструкція
1
Починайте запис повного шляху до файлу з вказівки букви диска, якщо цей файл розміщений на одному з локальних носіїв даного комп'ютера. Ця буква привласнюється всіх пристроїв читання дисків, а також віртуальним дискам. Після букви повинно стояти двокрапка. Наприклад: C:
2
Використовуйте знак «» (зворотний слеш) як роздільник між каталогами при записи повного шляху до файлу в системі Windows. Ставте цей знак перед назвою кожної папки і перед назвою файлу. Наприклад: C: Program FilesAvirakeyHBEDV.KEY
3
Починайте запис з двох зворотних Слеш («\»), якщо вона містить повний шлях до мережного ресурсу в системах під керуванням ОС Windows. За двома Слеш має слідувати ім'я комп'ютера в мережі, а інша частина шляху до файлу повинна бути записана звичайним способом. Наприклад, повний шлях до файлу file.txt, розміщеному в папці SharedDocs на комп'ютері з ім'ям HomeComp, повинен бути записаний так: \ HomeCompSharedDocsfile.txt
4
Використовуйте прямий слеш ("/") при вказівці шляху до файлів в Unix-системах. Наприклад:/home/folderOne/file.txt
5
Вказуйте тип протоколу на початку запису повного шляху до файлів, розміщених в інтернеті. У цих адресах як роздільник використовуються прямий слеш. Наприклад: httр://.ru/sites/all/themes/kp/logo.png"Здесь http: вказує тип протоколу (HyperText Transfer Protocol - «протокол передачі гіпертексту»). «Повний шлях» стосовно інтернет-адресами прийнято називати «абсолютним адресою».
6
Використовуйте скорочену запис шляху до файлу, якщо достатньо вказати його місце розташування щодо якого-небудь іншого файлу. Наприклад, якщо файл зображення logo.png" зберігається в тій же папці, де знаходиться і веб-сторінка, в яку він поміщений, то вказувати повний шлях до неї не обов'язково. Шлях до цієї картинці щодо сторінки буде містити тільки назва файлу. Якщо ж, наприклад, в каталозі з файлом веб-сторінки знаходиться папка з назвою images, в яку поміщена ця картинка, то її відносний адресу можна буде записати так: images/logo.png"