Як збити кашель.

Позбавлення від кашлю - процес тривалий, особливо, якщо кашель сухий і в запущеній формі. Придушення кашльових рецепторів не завжди допустимо, особливо якщо ви не хочете загнати проблему всередину. Але в деяких випадках, щоб полегшити страждання хворого, наприклад, для забезпечення спокійного сну, від гострого та болючого кашлю доводиться позбуватися.
Інструкція
1
Оскільки кашель - явище нерідке, то буквально в кожному будинку на цей випадок зберігається цілий арсенал народних засобів. Найпоширенішими з них є чаї з травами, компреси, протирання і інші зігріваючі процедури. Тому для початку спробуйте тепле пиття - чай з лимоном, медом і коренем імбиру, а також з малиновим або черносмородиновим варенням, протертою калиною або обліпихою, з різними травами, збори яких продаються у всіх аптеках. Можна скористатися і таким досить часто використовуваним рецептом для зменшення кашлю: ложку меду, ложку вершкового масла і половину чайної ложки соди залити гарячим молоком і дрібними ковтками випити. Непогано підходять для цієї мети молоко з козячим жиром. Ці кошти пом'якшують горло і сприяють зменшенню кашлю. Не забудьте і про такий вірному засобі, як чорна редька з медом.
2
Використовуйте різні пастилки від кашлю; давно відомо застосування при кашлі паленого цукру (розплавити на ложці з краплею води до коричневого кольору, і коли маса охолоне, можна вживати). Коли починається напад кашлю, перед вживанням різних смоктальних таблеток або пластинок, спробуйте подихати, глибоко і спокійно вдихаючи повітря. Для цього, звичайно, потрібні вольові зусилля, але напад зазвичай проходить.
3
Спробуйте використовувати екстрені зігріваючі процедури, якщо, звичайно, у вас немає температури: гірчичники на груди або спину, суха гірчиця в шкарпетках, мішечок з теплим пшоном на груди, перцевий пластир. Попарте ноги, надіньте теплі шкарпетки - і в ліжко.
4
Придбайте простий апарат для інгаляцій або хоча б використовуйте каструлю, накриту ковдрою, для проведення інгаляції з евкаліптом, кедровим маслом.
5
Добре пригнічують кашель медичні препарати, що містять кодеїн. Деякі з них продаються без рецепта. Спробувати їх ви можете, але, по-перше, уважно читайте, що написано в інструкціях, що додаються до цих таблеткам: про свідчення, протипоказання, дозуваннях і т.п .; і, по-друге, самим розумним буде перед їх вживанням порадитися з лікарем.