Як носити жіночу сорочку. Як просту сорочку перетворити в.

Жіноча сорочка - один з найбільш універсальних предметів гардероба. Подібна річ стане основою для десятків стилістичних поєднань. Жіноча сорочка ніколи не вийде з моди, тому ви сміливо можете вибирати якісну, дорогу річ, яка прослужить вам довгі роки.
Вам знадобиться
  • - аксесуари.
Інструкція
1
Придбайте класичну сорочку з тонкої, але досить щільної тканини. Для базового гардероба бажано купувати сорочку пастельного відтінку (молочного, білого, курній троянди, ніжно-блакитного), який найбільш підходить вашому кольору шкіри. Її рукави повинні доходити до основи зап'ястя, а низ - закривати пояс штанів. Сорочка повинна занадто облягати: між тканиною і тілом має бути 2-3 см простору.
2
Для офісного варіанту краще носити сорочку в заправленому вигляді. Комбінуйте її зі стриманими, але елегантними аксесуарами. Лінію талії ви можете підкреслити вузьким поясом. Якщо ви розстебне верхні гудзики сорочки, то на шию краще пов'язати тонкий хустку. Нитка перлів, спадаюча нижче грудей, доречна навіть у діловому стилі. Непогано освіжить образ і оригінальна брошка. Намагайтеся використовувати лише один аксесуар або прикраса.
3
Жіноча сорочка чудово поєднується практично з будь-яким предметом одягу: спідницями, джинсами, спідницями, сарафанах, жилетами, жакетами. Однак при комбінуванні зверніть увагу на кольорову гаму і фактуру тканин. Якщо сорочка зшита з набивної тканини, то до неї краще підібрати однотонну річ. Яскрава річ з принтами, вишивкою, складною драпіровкою або фантазійної обробкою вже не вимагає аксесуарів. Однак надіта разом з нею одноколірна спідниця або жилет створять необхідний баланс.
4
Для походу в кафе або на вечірку, звичайну сорочку ви можете перетворити в зухвалий і провокаційний наряд. Загорніть рукави, надягніть широкий ремінь, легінси і ботильйони на шпильці: модний образ у дусі актуальних сьогодні дев'яностих готовий. А навіть найпростіша сорочка, надіта з міні-спідницею і масивним намистом, буде виглядати як ультрамодний топ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mbV4NhfbL-A
Зверніть увагу
Коли ви прасувати рукава сорочки, не допускайте появи солодкі по його довжині. Це допустимо лише в чоловічому гардеробі. Пропрасовуйте рукав по колу, інакше про елегантність можна забути.
Корисна порада
В свій гардероб ви можете запозичити і чоловічу сорочку. Прісборьте рукава до ліктя, надягніть широкий пояс, намотайте на шию шарф або намисто - і вам забезпечений недбалий, злегка богемний спосіб.