Як дізнатися серійний номер флешки.

Флешки, як і будь-яке інше майно організації, що не відноситься до витратних матеріалів, підлягає обов'язковій інвентаризації та постановці на баланс. Для того щоб ідентифікувати кожну флешку, необхідно знати її серійний номер .
Інструкція
1
Серійних номерів у флешки може бути два. Перший серійний номер - це той буквено-цифровий код, який виробник вказує на корпусі флешки. Щоб дізнатися його, візьміть флешку і ретельно огляньте її. Серійний номер звичайно міститься на зворотному боці корпусу, хоча іноді він може бути вказаний на одному з внутрішніх елементів флешки. В цьому випадку для того, щоб дізнатися серійний номер, вам доведеться розібрати флешку. Даний серійний номер не унікальний: виробник позначає цим кодом все флешки однієї моделі. Тому, якщо кожній флешці вам потрібно присвоїти унікальний ідентифікаційний код, то вам краще використовувати другий серійний номер.
2
Другий код, який також можна вважати серійним номером, прописується в програмному забезпеченні флешки, якщо та була виготовлена за специфікацією (так виробляються більшість сучасних флешок). Цей номер називається InstanceId і є унікальним для кожної флешки (якщо флешка була виготовлена не за специфікацією, InstanceId генерується операційною системою).
3
Щоб дізнатися InstanceId, необхідно зайти в редактор реєстру (відкрийте меню Пуск - Стандартні - Командний рядок, у вікні введіть команду "regedit" і натисніть "enter"). У редакторі реєстру зліва буде розташований каталог папок - провідник. Скориставшись ним, відкрийте папки в даній послідовності: HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetEnumUSB. В останній папці "USB" перебуватиме папка, що містить інформацію про вашу флешці. Відкривши її, ви побачите буквено-цифровий, який і буде шуканим серійним номером.
Зверніть увагу
Розбираючи флешку, будьте уважні і дуже акуратні. Навіть при невеликому впливі на контакти флешка може вийти з строя.Еслі корпус флешки спаяний або не призначений для ручної розбирання, скористайтеся другим серійним номером.