Як розводити креветок.

Технологію розведення таких пологів креветок , як Neocaridina і Caridina, з успіхом можна застосовувати і до Кристалам, Бджолам, джмелі, Тиграм, вишні та Caridina spp. green. Але для початку необхідно визначити, що вам для цього буде потрібно.
Вам знадобиться
  • - акваріум;
  • - фільтр;
  • - рослини для акваріума;
  • - креветки.
Інструкція
1
Підберіть акваріум. Залежно від кількості креветок, він може бути як 10-ти літровим, так і 30-ти літровим.
2
Оберіть губчастий фільтр. Можна використовувати тільки «запущений» тип, тому що він самий нешкідливий для креветок.
3
Купуйте велика кількість рослин: мох, таїландський папороть, Річчі, Анубиас Бартера карликовий, Водокрас жаб'ячий та інші.
4
В залежності від регіону, в якому ви живете, придбайте регулятор температури або ж вентилятор. Вони потрібні для того, щоб підтримувати постійну температуру в діапазоні від 21 до 25%.
5
Купуйте самих креветок різних статей відповідного віку. Найбільшою складністю є визначення статі креветки. Вишні досягають статевої зрілості у віці 3,5 місяців, а Caridina spp. green - 5 місяців. Щоб визначити їх стать потрібно знати багато нюансів, наприклад, у обох статей креветок Бджоли та роду Кристали однакова форма тіла. Вона змінюється тільки тоді, коли починають виношувати ікру вперше. До того ж, на перших стадіях їх ікру побачити дуже складно.
6
Після того як вибір з родом креветок буде зроблений, помістіть їх в акваріум з безліччю затишних місць. Щоб видалити корм, який залишився недоїденим, використовуйте равликів. В якості фільтрів застосуєте вищезазначених риччию або Водокрас жаб'ячий. Також вони послужать і джерелами життєво необхідного кисню (риччия). А мох буде їжею для дорослих і молодих особин. Крім цього, рослини створять затишок і відчуття безпеки в акваріумі.
7
Упродовж кількох тижнів не створюйте стресових ситуацій креветок. Годуєте їх їжею, яка у великій кількості містить жири і протеїни: Артеміда заморожена, якісний гранульований корм, циклоп. Таке харчування потрібно для того, щоб самки могли виробляти ікру. Занадто багато їжі не давайте - вона не буде з'їдатися повністю, а залишки будуть гнити або ж її поїдять равлики, але ви ж не їх розводити зібралися.
8
Трохи почекайте, поки ви не помітите вагітних самок. На це можуть піти дні або навіть тижні. Ікру креветки виношують приблизно 3-4 тижні, а потім з неї з'являються крихітні креветки. Вони харчуються перегноєм або кормом, знайденому в мхе. До розмірів дорослої креветки вони виростають за кілька місяців. Це залежить від кількості і якості їжі і від заміни води (1 раз на тиждень). Зміна води призводить до їх линяння, а це, в свою чергу, стимулює зростання. Щоб уникнути перенаселення не слід тримати підлітків і багато малюків разом.