Як зберегти воду чистою.

Багато людей вважають, що утримання басейну - задоволення. Саме басейн може принести багато користі для здоров'я. Як і на будь-яке задоволення, на басейн також доводиться витрачати чималі кошти. Справа в тому, що потрібно займатися підтримкою стану води в придатності. Для цієї мети існує кілька видів фільтрації.
Інструкція
1
Однією з головних частин басейну виступає система фільтрації. Саме завдяки їй вода в басейні довгий час може зберігатися чистою і прозорою. Ефективна обробка води здійснюється завдяки рециркуляції і фільтрації. Досить часто в воду піддають хімічній обробці. Для ефективного догляду за водою надзвичайно важлива фізична, а також хімічна обробка.
2
Фільтрацію води потрібно виробляти щоденно, незалежно від того, відбувається експлуатація басейну чи ні. Час фільтрації може бути різним. Все залежить від того, за який час через фільтрувальну установку пройде 3 рази весь обсяг води, що знаходиться в басейні. Якщо температура води в басейні вище 25 градусів або ж використовуються м'які хімічні препарати, то необхідно збільшити час фільтрації води.
3
В обладнанні басейну обов'язково повинен бути присутнім скіммер, форсунки повернення води, донний злив, а також регулятор рівня води. Саме ці елементи є обов'язковими дополняющими фільтрувальної установки.
4
Скиммер є головним обладнанням будь-якого басейну. Його також називають "водозабірником". Він являє собою пластиковий або ж металевий бак, через який в фільтрувальну установку йде вода з поверхні басейну. Залежно від розміру басейну, можуть бути встановлені декілька скімерів. Від способу гідроізоляції басейну повністю залежить тип скиммера.
5
В даний час існую вбудовані та навісні скиммери. Навісний розташовується усередині чаші. Їх просто навішують на борт басейну. Даний тип використовують в тих випадках, коли немає можливості провести установку вбудованих скімерів. Навісний скіммер має поворотну трубу виходу води з фільтрувальної установки. Іншими словами, через нього вода йде їх басейну, а потім повертається в нього назад. Вбудований скіммер монтується прямо в стіну басейну. Його виготовляють їх пластика або ж з нержавіючої сталі.
Чисті і красиво укладене волосся - обов'язкова умова привабливої зовнішності жінки. Однак сучасні умови життя і екологія сприяють швидкому забрудненню волосся, догляд за якими забирає багато часу.
Інструкція
1
Якщо ви миєте голову щодня, то слід поступово переходити до більш рідкісного миття, оскільки часте використання шампуню тільки прискорює процес виділення шкірного сала. У перший час доведеться миритися з неохайним виглядом волосся, але в цей період можна робити зачіски, здатні маскувати цей недолік (наприклад, зав'язувати тугий хвіст, заплітати коси і колоски). Поступово волосся почнуть перебудовуватися на менш інтенсивне виділення шкірного сала - це дозволить зберігати їх чистими більш тривалий час.
2
Також зберегти волосся чистими допоможуть натуральні засоби. Наприклад, лимон. Додайте його сік в воду при полосканні волосся. Ще одне відмінний засіб для зменшення інтенсивності виділення шкірного сала - маски з глини. Для цього підійде біла або зелена глина. Розбавте її теплою водою (можна додати в суміш масло чайного дерева) і нанесіть на волосся на півгодини. Для зручного нанесення маски краще попередньо злегка намочити волосся . Надіньте спеціальну шапочку або обмотайте голову плівкою, а зверху укутайте рушником. Таку маску можна робити щотижня. Після миття корисно полоскати волосся відваром із суміші трав: кропива, календула, аїр.
3
Волосся швидше стають жирними через постійне використання приладів для укладки, таких як фен, праску, плойка. Тому потрібно намагатися використовувати їх якомога рідше. Спробуйте мити голову заздалегідь, щоб волосся встигали висихати природним чином. Користуючись праскою для випрямлення волосся або плойкою, намагайтеся сильно не наближатися до коріння. Також, при митті голови, не користуйтеся дуже гарячою водою - в ідеалі вона повинна бути злегка прохолодною.
4
В літній час, коли сонце дуже яскраве, намагайтеся по можливості носити головний убір. Намагайтеся також рідше чіпати волосся руками, щоб не переносити на них бруд і жир, які можуть бути на шкірі рук.
5
Користуючись засобами для укладки волосся, жінки змушують себе кожен раз мити голову, щоб змити їх. Постарайтеся робити укладку без використання лаків, мусів і гелів.