Як назвати музичну групу дівчаток. Як організувати танцювальну групу.

Придумати хороша назва для музичного колективу не завжди буває легко. Незважаючи на те, що, здавалося б, існує безліч звучних красивих слів, далеко не кожне з них може підійти для саме вашої групи.
Інструкція
1
Майте на увазі, що назва музичного колективу не повинно бути просто красивим, але порожнім словом. Воно має якось асоціюватися зі складом групи, стилем виконання і віком учасників. Зрозуміло, це не означає, що групу потрібно називати «Поющие малятка». У назві можуть використовуватися будь-які слова, які можуть провести таку асоціативний зв'язок. Наприклад, «Домисолька» відразу дає зрозуміти, що виступати будуть малюки, виконуючі, зрозуміло, дитячий репертуар. Або група «Аріель» - всім ясно, що це колектив з дівчаток приблизно 8-12 років.
2
Добре, якщо в назві ви зможете відобразити музичний стиль колективу. Приміром, якщо дівчатка виконують веселу поп-музику, чому б не назвати їх «цукерка» або «Феями», а якщо група співає народні пісні - «Колоском» або «Солодкої ягідкою»?
3
Цілком доречно в назві дитячого колективу використання слів в зменшувально-пестливих значеннях. Це підкаже слухачеві і глядачеві, що перед ними виступатимуть діти.
4
Назва музичної групи дівчаток обов'язково має бути звучним і незабутнім. Не варто вигадувати для дитячого колективу назви, що складаються з декількох слів. Таку групу складно запам'ятати і дорослому, що вже говорити про дітей, які будуть являтися головною аудиторією колективу. Так що одного-двох слів в назві музичної групи дівчаток буде цілком достатньо: «Райські пташки», «Метелики», «Зоряний дощ».
5
Назва дитячого колективу має бути зрозумілим маленьким слухачам і самим виконавцям. Використовуйте дитячі терміни: найменування предметів чи явищ, імена героїв, які діти добре знають.
6
Зрозуміло, назва музичної групи дівчаток має бути оригінальним. Врахуйте, що свій колектив сьогодні є практично в кожній школі чи творчої студії, і напевно, серед них досить багато «Дівчат» або «Сонечок». Постарайтеся придумати щось більш цікаве і самобутнє. При цьому, якщо артистки ще зовсім юні, уникайте використання іноземних слів у назві (якщо, звичайно, дівчатка не співають на цій мові).
7
І останнє: постарайтеся підібрати таку назву, яке дозволяло б слухачам знаходити музичну групу в інтернеті. Це особливо актуально, якщо колектив не просто співає на конкурсах і фестивалях, а ще й записує власні диски.