Як встановлювати водонагрівач.

Водонагреватель - це незамінна техніка в будинку. Він гарантує вам, що у вашому домі завжди буде гаряча вода, незалежно від центрального водопостачання. Виконати установку можна викликавши фахівця або самостійно.
Вам знадобиться
  • - перфоратор або дриль;
  • - ключі розвідний і газовий;
  • - олівець і рулетка;
  • - невелика кількість клоччя;
  • - трійник;
  • - гнучкі шланги потрібного розміру 2 штуки.
Інструкція
1
Для того щоб встановити водонагрівач, необхідно витягнути водонагрівач з упаковки, поставити вертикально врізками вгору для зручності предустановочной підготовки та замірів.
2
Зробити зовнішній огляд, ознайомитися з інструкціями з експлуатації та установки.
3
Підтягнути гвинти і вирівняти опори з метою виключення перекосів водонагрівача в процесі експлуатації.
4
За допомогою рівня або схилу, стоїть на підлозі водонагрівач, виставити вертикально.
5
Послабити гвинти кріплення опор, невеликими ударами молотка осадити в сторону верхньої кришки, щоб можна було вибрати люфти. Рівнем перевірити горизонтальність опор, якщо треба вирівняти, затягнути гвинти.
6
Вибрати місце для розміщення водонагрівача, з урахуванням вимог інструкції по експлуатації.
7
Уважно поставитись до питання підключення водонагрівача до мережі електричного струму: -харчування повинно бути від окремого джерела, без подовжувачів; -повинно бути забезпечене заземлення.
8
Зробити розмітку місця установки водонагрівача з урахуванням розмірів.
9
Зробити отвори в стіні для кріплення анкерів, залежно від матеріалу стіни, вибрати інструмент для свердління отворів.
10
Встановлювати водонагрівач треба на підготовлені місця кріплення.
11
Підключення холодної води: -після лічильника холодної води ставиться трійник; -з комплекту поставки водонагрівача встановити запобіжно-скидний клапан; -к нього під'єднати гнучкий шланг і другий його кінець до водонагрівача, до виходу синього кольору; -соєдіненія робити з підмоткою різьби клоччям або іншим матеріалом.
12
Підключення гарячої води: -після лічильника гарячої води встановити трійник; -подключіть гнучкий шланг потрібного розміру; -другий кінець шланга з'єднати з водонагрівачем; -при з'єднаннях зробити підмотку клоччя на різьбу.
13
Встановити з комплекту поставки спускний клапан для скидання зайвого тиску.
14
Після установки водонагрівача, необхідно включити подачу холодної води, при цьому кран гарячої води відкрити в змішувачі. Простежити, коли з крана потече вода, значить бак водонагрівача наповнений водою і прилад готовий до роботи.