Як видалити всі прогалини Word. вставлено зайві пробіли.

Зайві знаки пробілів не тільки візуально псують готовий текст, а й видають непрофесіоналізм автора. Найчастіше подібні тексти не створюються, а викачуються з Інтернету в якості рефератів, курсових і т.п. Видалення кожного зайвого пробілу вручну займає багато часу і забирає сили, але можна скористатися автоматичним видаленням.
Вам знадобиться
  • Програма Microsoft Word
Інструкція
1
Виділіть весь текст, в якому є неправильні прогалини і табулятори в засадах і кінцях рядків. Однією з причин появи зайвих пробілів є заміна користувачем відступу і червоного рядка знаками кількох прогалин. Для того, щоб уникнути виникнення подібної проблеми рекомендується вибрати «Відступ» у рядку «Відступ/Перший рядок» на вкладці «Відступи і Інтервали» в меню «Формат/Абзац». Стандартним значенням для відступу є 1,27 см.
2
Задайте вирівнювання по центру - це видалить прогалини. Тепер можна задати потрібне вирівнювання, зміни будуть збережені (стандартним вирівнюванням вважається вирівнювання по ширині).
3
Зверніть увагу на способи вирівнювання для різних частин тексту (заголовки вирівнюються по центру, епіграфи - по правому краю). Якщо є така необхідність, то варто використовувати заміну пробілу на знак абзацу. Для цього введіть пробіл (натисніть клавішу пробілу) у рядку «Знайти» в меню «Правка/Замінити». Викличте діалогове вікно, натиснувши кнопку «Більше». Натисніть кнопку «Спеціальний» у новому вікні і виберіть «Знак абзацу» в меню. Після цього в рядку «Знайти» з'явиться текст «^ p». Це знак абзацу. Вставте цей знак абзацу «^ p» в рядок «Замінити на» та натисніть кнопку «Замінити все».
4
Натисніть одночасно клавіші CTRL і H. Це поєднання клавіш викличе вікно Find and Replace.
5
Введіть два пробілу (два рази натисніть на клавішу пробілу) у рядку «Знайти». Введіть знак пробілу (натисніть на клавішу пробілу) у рядку «Замінити на». Ця дія замінить кожні два пробілу на один стандартний прогалину.
6
Натисніть кнопку «Замінити все».
7
Перевірте кількість замін, вироблених текстовим редактором. Коли це кількість стане рівним нулю, всі подвійні пробіли будуть видалені.
Зверніть увагу
Увімкніть відображення невидимих символів, натиснувши кнопку «недруковані знаки» на панелі інструментів. Після цього прогалини будуть відображатися точками «•»
Корисна порада
Кількість замінних прогалин у вікні Find and Replace залежить від ступеня неакуратності тексту. При необхідності слід починати з п'яти прогалин і послідовно зменшувати цю кількість до двох.