Як утеплити туалет.

Нарешті, ваша мрія збулася - у вас є прекрасний заміський будинок і присадибну ділянку, що дозволяє вам відпочивати і душею і тілом, насолоджуючись кожною хвилиною свого відпочинку. На кожній дільниці заміського будинку є така незамінна для існування людини річ, як туалет , який, як показує практика, вимагає певного догляду і техніки будівництва, щоб людина могла відчувати себе комфортно і затишно там взимку і влітку.
Вам знадобиться
  • утеплювач, гіпсокартон, гідроізоляційна плівка, кріплення, шпаклівка.
Інструкція
1
Визначтеся з видом утеплення (зовні або всередині). При цьому слід враховувати те, що при внутрішньому утепленні значно втрачається площа не без того маленького приміщення. Однак, незважаючи ні на що, сучасні будівельники все ж вважають за краще вибирати варіант внутрішнього утеплення, про який і піде мова нижче, так як цей спосіб більш економічний і легкий. Внутрішні роботи по утепленню туалету може призвести абсолютно будь-який, навіть не має уявлення про будівництво чоловік.
2
Виберіть утеплювач. Для утеплення такого невеликого приміщення як туалет відмінно підійде матеріал товщиною до 75 мм. Рекомендується віддати перевагу недорогому, але досить ефективним утеплювачем - мінераловатних плит. Найкращими виробниками мінеральної вати на сьогодні є: Rockwool, «Ізорок», Isover і Ursa.
3
Придбайте на будівельному ринку крім утеплювача, якого, звичайно, для утеплення туалету буде недостатньо, наступні матеріали: невеликі прямокутні рейки, гідроізоляційну плівку, листи гіпсокартону, профілю і кріпильні елементи, а також шпаклівку, для того щоб закрити стики між листами гіпсокартону. Підготуйте інструмент для роботи і приступайте до утеплення приміщення.
4
Прибейте до стін і стелі туалету по всьому периметру дерев'яні рейки. Відстань між рейками має бути приблизно 50-60 см.
5
Покладіть на отриману обрешітку з брусів плити мінеральної вати, прикріпивши її саморізами. Оклейте вийшло пристрій з плит гідроізоляційної плівкою по всій поверхні. Змонтуйте металеві профілі поверх плівки в горизонтальному і вертикальному напрямку як того вимагає споруда. Саме на ці профілі буде кріпитися обшивка з гіпсокартону.
6
Обшийте стіни і стелю гіпсокартоном. Закладіть за допомогою шпаклівки всі шви і зачистите їх. Окрасьте стіни, обкласти плиткою або іншим декоративним оздоблювальним матеріалом, який додасть приміщенню красу і закінчений вигляд.