Як зробити табуретку.

На дачі або в заміському будинку краща дерев'яні меблі, натуральна і справжня - масивні дерев'яні столи, плетені крісла, звичайні прості табуретки. Все це продається, але навіщо ж витрачати кошти на придбання меблів, якщо, приміром, зробити табуретку цілком можна самому!
Вам знадобиться
  • - бруски розміром не менше 40х40 см;
  • - дошки товщиною не менше 1,5 см;
  • - клеєна фанера товщиною 1 см;
  • - ножівка;
  • - рулетка;
  • - бруски 20х20 см;
  • - саморізи.
Інструкція
1
Придивіться до матеріалів, що продається на будь-яких будівельних базах або в магазинах. Вам будуть потрібні бруски розміром не менше 40х40 см і дошки товщиною не менше 1,5 см, для поверхні (площині) табуретки можна придбати клеєну фанеру товщиною 1 см.
2
Розрахуйте висоту табуретки - це зробити дуже просто. Якщо у вас є зручний стілець, на якому комфортно сидіти - неважливо, де, навіть у квартирі - виміряйте його висоту. Майбутня табуретка не повинна бути набагато вище або нижче, на ній буде незручно сидіти.
3
Починайте робити табуретку з каркаса. Попередньо підготуйте майбутні ніжки, відпилявши від бруска відрізки однакової довжини. При бажанні нижню їх частину можна трохи зрізати - так буде естетично.
4
Каркас майбутньої табуретки кріпиться за двома перетинах - у верхній частині, і на деякій висоті від підлоги. Для верхньої зв'язки можна використовувати бруски основного перерізу, 40х40, а для нижньої - досить брусків 20х20 см.
5
Кріплення брусків зв'язки здійснюється в торцевій частині, тобто ніжки не потрібно запилювати, досить просто прикласти до них сполучні короткі бруски і призвести наскрізне кріплення, прямо через ніжки. Краще використовувати довгі саморізи, а не цвяхи.
6
Після виготовлення каркаса перевірте, чи не хитається він. Якщо все закріплено правильно, то каркас у вертикальному положенні повинен стояти міцно. Зробити табуретку, щоб потім з неї впасти - це не входить у ваші плани. Для перевірки горизонтальній площині, можна застосувати будівельний рівень.
7
Приміряйте заздалегідь підготовлені дошки або фанеру за місцем. Якщо все влаштовує, кріпите їх до каркаса, утапливая капелюшки цвяхів або саморізів в дошки, не менше ніж на 2-3 мм, інакше порвете все брюки, сідаючи на свій твір меблевого іскусства.По всьому периметру сидіння зніміть фаску за допомогою рубанка або грубого напилка .
8
Окрасьте готову табуретку - за бажанням.