Як витягнути сірчану пробку з вуха. разжіжаюшіе кошти від сірки у вухах.

Рідко хто з вас не стикався з неприємною проблемою - сірчаної пробкою у вухах. Але мало хто замислювався про те, як грамотно підійти до видалення цієї самої пробки. Як же самостійно спробувати її позбутися?
Інструкція
1
Щоб позбутися сірки у вусі, треба промити його теплою кип'яченою водою. Для цього невеликими порціями направте в вухо струмінь води правою рукою з великого шприца (в ідеалі - шприц Жане).
2
Струмінь води повинна потрапляти на верхню стінку слухового каналу, при цьому лівою рукою треба відтягнути вушну раковину трохи назад і вгору. Потім зсередини акуратно протріть насухо слуховий прохід ватою.
3
Якщо ця процедура не допомогла, розм'якшите пробку 3% розчином перекису водню, який продається в аптеках. 2 рази на день крапайте в вухо по 8 крапель, тривалість курсу - близько тижня. Запам'ятайте, що процедуру можна виконувати лише за відсутності захворювань вуха та захворювань шкіри. Перекис розчиняє сірку, і пробка легко вимивається з вуха.
4
Після видалення сірки слуховий прохід акуратно протріть ватяним тампоном і вухо залиште в спокої. Як правило, на 3-5 день подібних процедур пробка розчиняється, і слух цілком відновлюється.
5
Потім протягом 3-5 днів треба прогрівати вухо сухим теплом по 15 хвилин. Для цієї мети підійде і звичайна лампа розжарювання.
6
Якщо у вусі з'явилися болі або свербіж, процедуру треба припинити і негайно звернутися до фахівця.
7
В аптеках в наявності є безліч спеціалізованих препаратів для розчинення пробки, наприклад, вушні фітосвечі або краплі «А-церумен». Але треба пам'ятати, що у кожного препарату є свої протипоказання. Тому без консультації лор-лікаря їх застосовувати досить ризиковано.
8
Часто спроби позбутися сірчаної пробки самостійно можуть бути не тільки неефективними. Вони можуть і ускладнити ситуацію. Адже у вас немає ні достатніх знань анатомії, ні навичок маніпуляцій в слуховому проході. Тому не ризикуйте здоров'ям - зверніться до фахівців.