Як вибрати електричну варильну панель. Каквибрать електричну панель.

Варочна панель - це майданчик, на якій встановлені конфорки. Конфорки можуть бути газовими і електричними. Зручність вручений панелі полягає в тому, що її можна встановити (врізати) в який-небудь елемент кухонного гарнітура. Варильні панелі бувають електричні, газові та змішані.
Інструкція
1
Для того, щоб вибрати електричну варильну панель, необхідно: Визначитися якого кольору буде панель. Колір вручений панелі можна поєднувати з кольором вже наявної кухонної побутової техніки та кухонним гарнітуром. Як правило, колір панелі пов'язаний з матеріалом, з якого вона виготовлена. Емальовані панелі мають чорний, білий і коричневий кольори. Інші відтінки зустрічаються рідше. Панелі з алюмінію - світло-сталевого кольору. Панелі, виготовлені з нержавіючої сталі - сталевого кольору. Склокерамічні панелі бувають чорного кольору, рідше - білого.
2
Визначитися, яку придбавати варильну панель: залежну або незалежну від духовки. В залежних панелях управління процесами приготування їжі знаходиться на духовій шафі. І якщо прийнято рішення обзавестися духовою шафою, то він повинен бути того ж виробника, що й панель, а також має бути сумісним з поверхнею. Якщо купується духова шафа, несумісний з поверхнею, то і варильна панель повинна бути незалежною від духовки.
3
Визначитися з дизайном конфорок варильної панелі. Є моделі з традиційними чавунними конфорками, в яких використовується нагрівальна електрична спіраль. Така конфорка буде дуже довго нагріватися і довго остигати. Моделі з традиційними конфорками недорогі. А є склокерамічні варильні панелі, з конфорками, які нагріваються за 10 секунд. Деякі моделі електричних варильних панелей з рапідних і галогеновими конфорками мають швидкість нагріву до декількох секунд.
4
Якщо вибрати електричну варильну панель стеклокерамического типу з багатьма функціями, то така техніка буде високої якості. Вартість такої панелі теж буде високою. Тому останнім критерієм у виборі еклектичної вручений плити буде вартість.
Зверніть увагу
Варильна панель являє собою плоский корпус, товщиною приблизно 3-6 см, з встановленими на ньому газовими пальниками або електричними конфорками. Панель встановлюється (врізається подібно кухонній мийці) в кришку стільниці в будь-якому зручному для вас місці, з однією умовою, не ближче 100-150 мм до стіни або меблів для газових поверхонь, і не ближче 40 мм для електричних.
Корисна порада
Кращими європейськими виробниками виручених поверхонь є Electrolux і Indesit, Ardo і Bosch, Gorenje та Ariston. Вибираючи електричну панель, слід звертати увагу на тип нагрівального елемента - вони бувають галогенові і індукційні. Як показує практика, кращим вибором стане індукційна електрична поверхня, але її вартість на порядок вище, ніж галогеновой.